Probuzení jara

Probuzení jara

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Muzikály / Hudební divadlo. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Mýdlový princ

zrušená představení

Divadlo Broadway, Praha 1

27.05.201727.05.2018

Srdcový král – All Shook Up

Divadlo Kalich, Praha 1

27.05.201731.12.2017

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

PROBUZENÍ JARA

Jazzrockový muzikál podle divadelní hry Franka Wedekinda. Příběh skupiny mladých lidí z konce 19. století v muzikálové adaptaci nabývá naprosto současný charakter a jeho poselství je strhující. Stále živé mezigenerační problémy mezi rodiči a dětmi, mezi studenty a učiteli, osobní ambice, touhy, frustrace, komplexy, rebelantství, naivita, pokrytectví, předsudky, maloměšťáctví - to vše, včetně sexuality a prvních erotických zážitků, je tu odkryto s odvahou, nekompromisností a přirozeností mladým lidem vlastní.

Facebook