Zloději (Pražský divadelní festival německého jazyka)

Zloději (Pražský divadelní festival německého jazyka)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Divadlo v Rytířské

Divadlo v Rytířské, PRAHA 1

21.02.201727.04.2017

Evžen Oněgin

Divadlo ABC, Praha

21.02.201729.03.2017

16. ročník PRAŽSKÉHO DIVADELNÍHO FESTIVALU NĚMECKÉHO JAZYKA,se bude letos konat od 5. do 20. listopadu 2011.Letošní 16. ročník Pražského divadelního festivalu německého jazyka uzavře inscenace z Deutsches Theater Berlin v režii Andrease Kriegenburga Zloději.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Deutsches Theater, Berlin
Dea Loher: Zloději

Letošní 16. ročník Pražského divadelního festivalu německého jazyka uzavře inscenace z Deutsches Theater Berlin v režii Andrease Kriegenburga Zloději.

Jeden z nejvíce ceněných německých režisérů už léta tvoří tvůrčí tandem s neméně slavnou dramatičkou Deou Loherovou. Zloději jsou lidé, co žijí jako by nežili, kteří se prokrádají životem, opatrně a nesměle, jakoby jim nic z toho nepatřilo, jakoby neměli právo se v něm zdržovat. Loherová napsala velmi komické a přesto hluboké panorama lidí naší doby, v inscenaci excelují herci patrně nejkvalitnějšího německého souboru Deutsches Theater Berlin. Také Zloději získali pozvání na berlínské Theatertreffen, kromě toho se inscenace honosí titulem Scénografie roku 2010 - můžete se těšit na důmyslnou, pohyblivou scénu, která oslní velikostí a přesto je tak jemná.

 

Facebook