Sodoma Gomora

Sodoma Gomora
Petar Petrovič Pecija - SODOMA GOMORA - Divácky oblíbená hra v novém pojetí! - Každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán. Eroticky laděná komedie z venkovského prostředí o nevěře, žárlivosti, o paroháčích i o těch, kteří je nasazují.

Termíny a místa konání:

Divadlo Radka Brzobohatého, Praha 1 | Zobrazit na mapě

25.10.2016 19:00 Divadlo Radka Brzobohatého Vstupenky
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán. Eroticky laděná komedie z venkovského prostředí o nevěře, žárlivosti, o paroháčích i o těch, kteří je nasazují. Dobrosrdečný Stojan ukryje před bouří kamarádovu ženu Maru do svého domu a do své postele. Vše by proběhlo v tichosti, kdyby...

 
Autor: Petar Petrovič Pecija
Režie: Hana Gregorová
Hrají: Ernesto Čekan, Kateřina Peřinová-Velebová, Hana Gregorová/ Vanda Károlyi, Dagmar Čárová, Pavlína Mourková, Antonín Hardt, Miroslav Hrabě/ Vojtěch Hájek, Vladimíra Benoni

Facebook