Nejlepší kamarádky

Nejlepší kamarádky
Pavol Weiss - Nejlepší kamarádky

Termíny a místa konání:

Komorní Fidlovačka, Praha 4 | Zobrazit na mapě

1.6.2017 19:30 Komorní fidlovačka Vstupenky
16.6.2017 19:30 Komorní fidlovačka Vstupenky

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

S humorem a neotřelou upřímností líčí Pavol Weiss svět zklamaných žen bojujících se světem mužů. Může manželskou krizi vyřešit tolerance k nevěře? Může naopak svobodná a sebevědomá žena být šťastná bez žehlení košil a praní ponožek? Mohou být ženy vůbec přítelkyněmi, když "to hlavní, o co jde, je chlap"?
Komorní Fidlovačka uvedla Weissovu hru v české premiéře a v režijním nastudování Juraje Deáka v září 2007. Dramatický trojúhelník tvoří Sandra Pogodová (Dana), Martina Randová (Hana) a Pavel Nečas (Petr).

Pavol Weiss - Současný autor střední generace je v Čechách přezdívaný „slovenský Viewegh". Absolvent scenáristiky a dramaturgie na pražské FAMU se proslavil především beletristickou tvorbou. Hra „Nejlepší kamarádky" (původním názvem „Priatel´ky") je jeho divadelní prvotinou, na Slovensku se však titul ihned zařadil mezi divácké hity.

Obsazení a více informací o představení zde

Fotky a videa

Facebook