Láska, špenát a kopačky

Láska, špenát a kopačky

ZMĚNA PŘEDSTAVENÍ

Zoltán Egressy - POSTAVENÍ MIMO HRU - Komedie o fotbalu, kamarádství a lásce k jedné ženě.

Termíny a místa konání:

Divadlo Radka Brzobohatého, Praha 1 | Zobrazit na mapě

27.11.2016 15:00 Divadlo Radka Brzobohatého Vstupenky

POZOR ZMĚNA! Původní titul:Láska, špenát a kopačky, Nový titul: TŘI LETUŠKY V PAŘÍŽI. Vstupenky zůstávají v platnosti. Děkujeme za pochopení.

 

POKUD JIŽ NEMÁME VOLNÁ MÍSTA, OBRACEJTE SE, PROSÍM, PŘÍMO NA POKLADNU DIVADLA RB – 773 460 094, obchodni@divadlorb.cz

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Komedie o fotbalu, kamarádství a lásce k jedné ženě. Horká novinka současného maďarského autora se odehrává ve fotbalové šatně během ligovéno zápasu, kde rozhodčí nejsou jen rozhodčími, ale především lidmi, kteří si spolu s dresy, píšťalkou či kartami přinášejí také vlastní mindráky a smutky, jež jsou mnohdy ještě směšnější a absurdnější než samo fotbalové šílenství... Skrze fotbal se autor snažil s lehkou melancholií a přitom i s notnou dávkou sarkastického humoru, popsat divákům svět, ve kterém každý "kope do toho svého míče".

Autor: Zoltán Egressy

Režie: Roman Štolpa

Hudba: Ondřej Brzobohatý

Hrají: Miroslav Hrabě, Ernesto Čekan, Petr Semerád, Jan Révai, Miroslav Hrabě, Ernesto Čekan, Filip Rajmont, Petr Semerád

Fotky a videa

Facebook