Saturnin

Saturnin

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Věštkyně, vraždy a jasnovidci

Divadlo Rokoko, Praha 1

24.03.201719.05.2017

Familie

Divadlo Na Fidlovačce, Praha 4

24.03.201718.05.2017

Legendární inscenace Ondřeje Havelky a Martina Vačkáře podle stejnojmenného románu Zdeňka Jirotky - opět ve stylovém hausboatu - tedy na Lodi Tajemství bratří Formanů!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Legendární inscenace Ondřeje Havelky a Martina Vačkáře podle stejnojmenného románu Zdeňka Jirotky - opět ve stylovém hausboatu - tedy na Lodi Tajemství bratří Formanů! Po mimořádném úspěchu z loňského léta Vás opět zveme na Loď Tajemství, neboť magické noci se Saturninem se vrací! Exlusivní série několika představení hudební féerie Saturnin - s předními herci Divadla ABC a živým orkestrem Melody Makers na scéně, v režii Ondřeje Havelky... Startujeme již 17. 7. 2016!

Fotky a videa

Facebook