Všechno na zahradě

Všechno na zahradě

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Caveman

Různá místa v České republice

28.03.201701.06.2017

Chvilková slabost

Divadlo v Rytířské, PRAHA 1

28.03.201719.04.2017

Edward Albee - Mrazivá komedie o tom, co všechno musíte mít na zahradě, abyste mohli slušně žít.

Délka představení: 2hod.15min.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Původně hra irského dramatika Gilese Coopera (1918 - 1966), poprvé uvedená v roce 1962 v Royal Shakespeare Company v Londýně. Albeeho adaptace, věnovaná památce tragicky zemřelého dramatika, byla poprvé uvedena v roce 1967 v newyorském Plymouth Theatre. Tato verze pozměnila zápletky děje, jména jednotlivých postav a především udělala z původní svižné frašky dílo s výraznějším společenským přesahem. Pro dnešní inscenování tohoto textu v MDP jsme se rozhodli především proto, že téma hry, tedy poukázání na konzumnost dnešní společnosti, ve které se vše podřizuje diktátu peněz a ekonomické prosperitě, je u nás dnes nesmírně aktuální. Dá se dokonce říci, že pro české diváky je dnes hra daleko aktuálnější, než v době svého vzniku (naše společnost jakoby se nepoučila a dorostla k problémům, které trápily Ameriku před čtyřiceti lety). Abychom tento účinek zdůraznili, oslovili jsme Danu Hábovou, která pro potřeby naší inscenace připravila zcela nový překlad.

Hrají:
Richard - Aleš Procházka
Jenny, manželka Richarda - Veronika Gajerová
Roger, syn - Lukáš Příkazký
Paní Tootheová - Dana Syslová
Jack - Miroslav Vladyka
Chuck - Jiří Hána
Beryl - Evellyn Pacoláková
Gilbert - Radim Kalvoda
Louisa - Veronika Janků
Perry - Jan Szymik
Cynthie - Stanislava Jachnická

Fotky a videa

Facebook