Hvězda

Hvězda
E-Ticket
Co je E-Ticket?

19.3.2017 změna titulu

Původní česká ONE WOMAN SHOW věnovaná Evě Holubové. Komedie o fiktivní seriálové herečce se odehrává během nejdivočejšího týdne jejího života.

Termíny a místa konání:

Studio DVA divadlo, Praha 1 | Zobrazit na mapě

18.4.2017 19:00 Studio DVA divadlo Vstupenky
22.5.2017 19:00 Studio DVA divadlo Vstupenky

POZOR ZMĚNA TITULU u představení dne 19.3.2017 ze zdravotních důvodů!

Původní titul: Hvězda        Nový titul: KUTLOCH aneb I MUŽI MAJÍ SVÉ DNY

 

Původní vstupenky platí beze změny, NENÍ NUTNÉ JE VYMĚŇOVAT!! Pokud Vám nové představení nevyhovuje vstupenky je možné vyměnit za jakékoli představení z aktuální nabídky v místě zakoupení nejpozději do 31.3.2017. Děkujeme za pochopení

 

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Původní česká ONE WOMAN SHOW věnovaná Evě Holubové. Komedie o fiktivní seriálové herečce se odehrává během nejčernějšího týdne jejího života. Hra s humorem odkrývá zákulisí českého showbyznysu a s nadhledem líčí osobní problémy neznámé herečky, která po pětatřiceti letech u oblastního divadla nečekaně zazáří v televizním seriálu: Hraje E. Holubová, režie: P. Hartl.

Obsazení a více informací o představení zde

Fotky a videa

Facebook