Tanec Praha 2011 - Evropská taneční laboratoř č.1

Tanec Praha 2011 - Evropská taneční laboratoř č.1

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Balet / Tanec. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

The Best of Classics & Opera with Ballet

Obecní dům, Praha

20.01.201726.02.2017

The best of Swan Lake

Divadlo Hybernia, Praha

20.01.201731.08.2017

R. L. Espinosa (ESP), F. Fehér (HUN), A. Senatore (IT)
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

R. L. Espinosa (ESP): MINIATURA

MINIATURA španělské choreografky Roser López Espinosy je světem drobných věcí, portrétů, manipulací a mechanismů. Miniatury jsou zmenšenými portréty a figurkami, kterými lze snadno manipulovat, a to je činí nesmírně křehkými a zároveň velmi proměnlivými. MINIATURA představuje manipulaci s jevištními prvky: s tělem, pohybem, videem, hudbou a prostorem. Sami se staneme objekty a zmanipulovanými těly, portréty a imaginárními krajinami, ve kterých se skutečné dimenze mění pod různými úhly pohledu. MINIATURA získala třetí místo na XXIV. ročníku Madridské choreografické soutěže 2010.

F. Fehér (HUN): Tao Te

Taneční duet inspirovaný knihou čínského filozofa Lao-c'e Tao Te Ťing a oceněný cenou Rudolfa Lábána za nejlepší taneční představení roku 2010 v Maďarsku.

A. Senatore (IT): Passo – duo

Taneční duet Passo – duo je založen na prolínání skutečnosti a fikce, toho, co je skutečné a co je umělé, vykonstruované. Hraje si s přetvářením významů, jedna věc se zpočátku jeví určitým způsobem, aby se záhy objevila jako něco zcela jiného. Ambra Senatore důmyslně propojuje tanec s myšlenkou a vynalézavě kombinuje taneční jazyk s jazykem divadelním. Inscenace byla v roce 2009 oceněna prestižní cenou Premio Equilibrio.

 

Facebook