Divadlo Rokoko

Divadlo Rokoko
Divadlo Rokoko najdete v centru Prahy. Hlásí se k tradici Městských divadel pražských, jako klasického činoherního divadla, jehož základním výrazovým prostředkem je herecký výkon. Staví na výjimečných hereckých individualitách i na týmové souhře. Akcentuje pestrost a bohatost žánrů činoherního divadla a snaží se tak oslovit široké spektrum diváků.

Akce:

Věštkyně, vraždy a jasnovidci

Věštkyně, vraždy a jasnovidci - Karel Čapek / Arnošt Goldflam

Divadlo Rokoko, Praha 1

19.05.2017 - 01.06.2017

Želary

Květa Legátová - Adaptace nejvyhledávanějšího bestselleru posledních let.

Divadlo Rokoko, Praha 1

06.06.2017

Kdo se bojí Virginie Woolfové

Edward Albee - Kdo se bojí Virginie Woolfové? - Slavné komorní drama plné překvapivých zvratů i absurdních krutých her je sondou do partnerských vztahů. V novém překladu J. Joska.

Divadlo Rokoko, Praha 1

02.05.2017 - 09.06.2017

Happy End

Anat Gov - Happy End - Současná izraelská tragikomedie, která se s nadhledem až groteskním zabývá neveselým fenoménem dnešní doby.

Divadlo Rokoko, Praha 1

16.05.2017 - 13.06.2017

Molly Sweeny

Brian Frie - Česká premiéra psychologického dramatu vynikajícího irského dramatika o slepotě skutečné i domnělé, a opravdových zázracích života.

Divadlo Rokoko, Praha 1

11.05.2017 - 20.06.2017

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Podzemní prostory na okraji pasáže Lucerna byly divadelně zabydleny již v letech 1915-1916, kdy tu začal působit Kabaret Rokoko. Jeho prvním ředitelem byl Karel Hašler. Tehdejší varietní repertoár sestával ze skládanky šansonů, skečů a parodickým výstupů.

Více informací na www.mestskadivadlaprazska.cz/divadlo-rokoko/

Kde:

  • Divadlo Rokoko, Václavské náměstí 38, Praha 1

Pořadatel: http://www.mestskadivadlaprazska.cz/

Facebook