Divadlo Na Fidlovačce

Divadlo Na Fidlovačce
Divadlo Na Fidlovačce zve na muzikály, komedie i českou klasiku do poslední pražské arény s neopakovatelnou atmosférou.

Akce:

Jeptišky

Dan Goggin - Jeptišky - Čekat na zázrak, nebo uspořádat dobročinné představení v pronajatém divadle? Muzikál Jeptišky je totiž něco jako apo-katoli-ptický muzikál, u kterého se chvílemi možná budete až modlit smíchy.

Divadlo Na Fidlovačce, Praha 4

26.05.2017

Až naprší a uschne / Hay Fever

Noël Coward - Až naprší a uschne / Hay Fever - Komedie slavného britského herce a dramatika Hay Fever, kterou uvádí Divadlo Na Fidlovačce pod názvem Až naprší a uschne, šumí vtipnými dialogy jako šampaňské.

Divadlo Na Fidlovačce, Praha 4

30.05.2017

Magor

Larry Shue (USA) - Magor (The Nerd) - Brilantní komedie se vyznačuje vtipnými dialogy a dokonale vystavěnou situační komikou. Jedním z prvních představitelů Magora byl Rowan Atkinson (známý protagonista Mr. Beana), jenž ve hře exceloval v londýnském Aldwych Theatre.

Divadlo Na Fidlovačce, Praha 4

05.06.2017

Dohazovačka

Thornton Wilder - Dohazovačka - Nejen titulní postava Dolly Leviová, ale i mnohé další postavy se rozhodnou, že po letech dřiny a odříkání si přeci mohou dovolit trochu si užívat. Nebojí se riskovat a vyrážejí dobrodružství vstříc. Jen tak mohou v životě objevit něco nového.

Divadlo Na Fidlovačce, Praha 4

29.05.2017 - 07.06.2017

Plný kapsy šutrů

Marie Jones - Plný kapsy šutrů

Komorní Fidlovačka, Praha 4

12.06.2017

Nejlepší kamarádky

Pavol Weiss - Nejlepší kamarádky

Komorní Fidlovačka, Praha 4

01.06.2017 - 16.06.2017

Eva tropí hlouposti

Fan Vavřincová - Divadlo Na Fidlovačce chce inscenací „Eva tropí hlouposti“ připomenout skvělou českou autorku Fan Vavřincovou, zakladatelku žánru crazy komedie, jejím stěžejním dílem. Příběh o rozjívené dívce, která se k překvapení všech zamiluje, s

Divadlo Na Fidlovačce, Praha 4

27.05.2017 - 17.06.2017

Pět ve stejných šatech

Alan Ball - Pět ve stejných šatech

Komorní Fidlovačka, Praha 4

27.05.2017 - 19.06.2017

Můj baječný rozvod

Geraldine Aronová - Můj báječný rozvod

Komorní Fidlovačka, Praha 4

31.05.2017 - 20.06.2017

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Divadlo Na Fidlovačce, nuselská aréna u Botiče, nabízí divákům bohatý výběr komedií, světových i původních muzikálů a českou činoherní klasiku – od My Fair Lady a Šumaře na střeše až po Babičku Boženy Němcové. Na diváky v hledišti se těší mj. Eliška Balzerová, Iva Pazderková, Sandra Pogodová, Marie Doležalová, Denny Ratajský, Daniel Rous či Ladislav Županič. Pro ty, kdo se neradi toulají po městě po večerech, jsou pravidelně uváděna víkendová odpolední představení.

Kde:

  • Divadlo Na Fidlovačce, Křesomyslova 625, Praha 4

Web: http://www.fidlovacka.cz/

Facebook