Gidon Kremer 70th & Kremerata Baltica 20th Anniversary - soutěž o vstupenky na koncert 21.4.2017 /Praha

Soutěž končí 21.4.2017 v 10 hodin. Losování proběhne téhož dne! Výhru, v podobě 2 vstupenek získají 2 výherci.

Gidon Kremer 70th & Kremerata Baltica 20th Anniversary

Gidon Kremer 70th & Kremerata Baltica 20th Anniversary

Dvojité výročí: Gidon Kremer a Kremerata Baltica mají v roce 2017 dva důvody k oslavě

Praha, 31. ledna 2017 - Více jak pět desetiletí úspěšné hudební kariéry, která zahrnuje pravidelná vystoupení v předních koncertních sálech po celém světě a 20 let vedení komorního orchestru Kremerata Baltica, který získal ocenění Grammy - to je jen několik málo faktů z „životního příběhu“ světově proslulého houslisty Gidona Kremera, který v únoru 2017 oslaví své 70. narozeniny. V rámci jubilejního turné, které tato dvě výročí oslaví, proběhne 21. dubna koncert v Praze ve Smetanově síni Obecního domu a 19. dubna v Zámecké jízdárně v Českém Krumlově.

Nekonvenčnost, všestrannost a vášeň pro experimentování - takové a podobné asociace vždy vyvolává jméno Gidon Kremer. Houslista narozený v Rize je považován za jednoho z největších hudebníků své generace a svět komorní hudby by bez něj byl nepředstavitelný.

 

Otázky

Kolikáté výročí slaví v letošním roce Kremerata Baltica?

Pravidla

  • Výhry v soutěžích nejsou právně vymahatelné. Za výhry není možné požadovat finanční náhradu.
  • Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv soutěž zrušit nebo změnit bez udání důvodu. Informace o výhrách jsou zasílány pouze e-mailem na e-mailovou adresu Člena.
  • V případě, že Člen nezareaguje na výzvu do doby, určené v potvrzovacím e-mailu, může být cena nabídnuta jinému výherci.
  • Každý člen se může každé soutěže zčastnit pouze jednou, bez ohledu na to, pod jakou e-mailovou adresou je přihlášen.
  • Ticketpro klub si vyhrazuje právo nevydat výhru, pokud byla získána nečestným způsobem, například vícenásobným hlasováním jedné osoby pod různými uživatelskými účty

Po slování výherce obdrží oznámení o výhře s datumem, do kdy musí potvrdit vloženímTokenu (hesla) zájem o výhru. Po tomto datumu budou rozeslány informace o vyzvednutí výhry. Děkujeme za pochopení