Benefiční koncert pro Nadační fond IMPULS - soutěž o vstupenky na koncert 20.4.2017 / Praha

Soutěž končí 17.4.2017 v 10 hodin. Losování proběhne téhož dne! Výhru, v podobě 2 vstupenek + 1 knihy "Hledá se 16 tisíc" získají 3 výherci.

Benefiční koncert pro Nadační fond IMPULS

Benefiční koncert pro Nadační fond Impuls

Legenda českých houslí Václav Hudeček vystoupí společně s violistkou Kristinou Fialovou, violoncellistou Petrem Nouzovským a souborem Barocco sempre giovane v programu sestaveném speciálně pro tento večer. V aranžmá tohoto jedinečného večera jsou na programu skladby barokní i romantické. Koncert je pořádán benefičně na podporu Nadačního fondu IMPULS a lidí s roztroušenou sklerózou. Koncert je zasazen do unikátních historických prostor kostela sv. Šimona a Judy. Celým večerem bude provázet vynikající český moderátor Jan Čenský.
Hudební program: Stejně jako činnost Nadačního fondu IMPULS je i program našeho koncertu nasměrován k srdcím všech posluchačů. Barokní skvosty mistrovských skladatelů budou proloženy romantickými skladbami.

 

Hledá se 16 tisíc – knižní publikace s příběhy pacientů s RS

Autor:                  Eva Vychodilová a kol.

O projektu

„Jednoho dne jim převrátila život naruby. Ochromila jejich tělo, upoutala je na nemocniční lůžko, řadě z nich vzala partnera, kamarády, kariéru, záliby i velké životní plány.“ Řeč je o roztroušené skleróze a lidech, kteří musí s touto nemocí nedobrovolně žít.

Více na www.nfimpuls.cz

 

Otázky

Mezi účinkující na koncertu patří

Pravidla

  • Výhry v soutěžích nejsou právně vymahatelné. Za výhry není možné požadovat finanční náhradu.
  • Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv soutěž zrušit nebo změnit bez udání důvodu. Informace o výhrách jsou zasílány pouze e-mailem na e-mailovou adresu Člena.
  • V případě, že Člen nezareaguje na výzvu do doby, určené v potvrzovacím e-mailu, může být cena nabídnuta jinému výherci.
  • Každý člen se může každé soutěže zčastnit pouze jednou, bez ohledu na to, pod jakou e-mailovou adresou je přihlášen.
  • Ticketpro klub si vyhrazuje právo nevydat výhru, pokud byla získána nečestným způsobem, například vícenásobným hlasováním jedné osoby pod různými uživatelskými účty

Po slování výherce obdrží oznámení o výhře s datumem, do kdy musí potvrdit vloženímTokenu (hesla) zájem o výhru. Po tomto datumu budou rozeslány informace o vyzvednutí výhry. Děkujeme za pochopení