PAROV STELAR Live

Výhodný nákup

Cena: vstupné se bude zvyšovat

Nejslavnější elektroswingová kapela Parov Stelar chce znovu vyprodat Brno. Příští rok se hudebníci kolem Marcuse Füredera, rakouského producenta a DJe, vrátí do Brna.  20. října 2017 vystoupí v pavilonu G1, který před dvěma lety vyprodali. Loni podobný triumf zopakovali v Pavilonu B. S sebou vezou nový program nazvaný Burning Spider Tour 2017.

Termíny a místa konání:

Brno - BVV, Brno | Zobrazit na mapě

20.10.2017 20:00 Pavilon G1 - Základní Vstupenky
20.10.2017 20:00 Pavilon G1 - V.I.P. Vstupenky
20.10.2017 20:00 Pavilon G1 - V.I.P. Gold Vstupenky

Vstupné od 790 Kč

(vstupné se bude postupně zvyšovat)

 

VIP ZAHRNUJE

•       VIP servis v podobě vlastního baru vč. fruits & party crackers 

•       vstup na galerii s výhledemna stage 

•       hlídané a soukromé WC

•      vlastní koridor při vstupu do Pavilonu

•      sedačkové sezení

•      separatní šatna bez front

 

VIP GOLD ZAHRNUJE

•      zdarma neomezená konzumace ALKO / NEALKO nápojů po celou dobu konání akce

•      zdarmaraut po celou dobu konání akce

•      samostatný vchod bez front

•      vstup na galerii s výhledem na stage [přímo u podia]

•      zdarma šatna a opakované vyzvedávání odložených věcí 

•      hlídané a soukromé WC

•      zdarma fruits & party crackers 

•      páska Parov Stelar

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Nejslavnější elektroswingová kapela Parov Stelar chce znovu vyprodat Brno

Jeden z headlinerů festivalů Rock For People nebo Colours of Ostrava, který nemá problém vyprodat velké sály v Praze nebo Brně. To je kapela Parov Stelar- průkopník elektroswingu. Příští rok se hudebníci kolem Marcuse Füredera, rakouského producenta a DJe, vrátí do Brna.  V pátek 20. října 2017 vystoupí v pavilonu G1, který před dvěma lety vyprodali. Loni podobný triumf zopakovali v Pavilonu B. S sebou vezou nový program nazvaný Burning Spider Tour 2017. V jeho rámci kromě největších hitů zazní i novinky ze stejnojmenné desky, která vyjde v březnu 2017.

Pilotní singl k albu: https://youtu.be/znrEGeYsq9s

„Nebude to žádný koncert na dvě hodiny, ale půjde o velkou show s hosty. Začínáme ve 20 hodin a končí se ve 4:00 ráno,“říká za pořadatele II&ME Anthony Roy.

Přestože dnes mají Parov Stelar více než milion fanoušků na facebooku, stamilionová shlédnutí svých nahrávek na internetu či skladby ve více než 700 hudebních kompilacích po celém světě a objevují se v televizních show, seriálech a filmech, před několka lety jejich žánr téměř nikdo neznal. Na počátku stál rodák z rakouského Lince Marcus Füreder – dnes známý právě jako Parov Stelar, původně DJ, ale zároveň velký fanoušek jazzu, swingu a blues. Když mu jednoho dne začala přeskakovat deska oblíbené Billie Holiday, napadlo ho spojit vzdálené hudební směry. Do hitu jedné z největších jazzových zpěvaček, jehož část gramofon přehrával kvůli škrábanci pořád dokola, dodal rytmus a velký objev byl na světě.

Zvrat nastal v roce 2004, kdy Marcus začal koncertovat pod jménem Parov Stelar a založil vlastní nahrávací společnost Etage Noir Recordings. Spojením elektronické hudby s živými nástroji a specifickou atmosférou vycházející ze 30. let 20. století se mu podařilo stvořit jedinečnou a nezaměnitelnou hudbu. Jeho originální a nostalgické retro nahrávky 30. let s příměsí elektronických beatů způsobily v hudebním světě velkou senzaci.

„Parov Stelar později ke svému vystupování zval další a další hudebníky, až vznikl šestičlenný The Parov Stelar Band. Skupina se nyní nachází na svém vrcholu, v létě se objevila na všech velkých a prestižních evropských festivalech jako jeden z headlinerů. O její oblíbenosti svědčí i vyprodané koncerty,“ dodává Anthony Roy s tím, že v České republice si rakouský hudebník díky svým dosavadním excelentním vystoupením vybudoval velkou základnu věrných fanoušků.

Fotky a videa

Facebook