Pure - Fedde Le Grand

Pure - Fedde Le Grand

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Taneční / Elektronická hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Die Krupps / DE

Lucerna Music Bar, Praha

07.09.2017

DJ Shadow

Roxy, Praha 1

20.09.2017

Výhodný nákup

Cena: 750 Kč, V.I.P. 1.500 Kč

Klubová cena: Sleva 10% pro členy Ticketpro klubu Jak získat klubovou cenu?

POZOR!

VÝHODNÝ BALÍČEK NA DVĚ AKCE PURE - FEDDE LE GRAND + MARKUS SCHULZ v celkové ceně 1.290 Kč.

Tento balíček lze zakoupit pouze na prodejních místech, nikoliv přes internet!!

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

V pátek, 8. května 2009, vystoupí na třetím letošním vydání PURE holandská houseová hvězda FEDDE LE GRAND. Autor hitů „Put your hands up for Detroit“ či „Let Me Think About It“ se u nás poprvé představil na loňské Sensation, kde si okamžitě získal sympatie mnohatisícového davu. FEDDE LE GRAND do Prahy zavítá v rámci svého OUTPUT WORLD TOUR, při kterém navštíví metropole jako New York, Miami, Barcelona, Paříž, Amsterdam, Londýn, San Paulo, a další. Jeho vystoupení vždy přináší porci té nejlepší house music plnou nejnovějších hitů a remixů z jeho bohaté produkce, a i tentokrát se můžeme těšit na strhující show, kterou podpoří domácí DJs Michael Burian a Brian.

PURE party se odehrají v novém unikátním prostoru SaSaZu v pražských Holešovicích. Speciálně pro PURE zde bude posílen zvukový aparát a přivezeny další speciální efekty. O videoprojekce se tradičně postarají holandští Vision Impossible.

Fotky a videa

Facebook