Lenka Filipová a hosté

Lenka Filipová a hosté
E-Ticket
Co je E-Ticket?

ZMĚNA TERMÍNU

Zpěvačka a kytaristka Lenka Filipová se po roce vrací do Sonocentra. Koncert se uskuteční 28.1.2018 a stejně jako na posledním koncertu si k sobě na podium přizve další zajímavé hosty.

Termíny a místa konání:

Sono Centrum, Brno | Zobrazit na mapě

28.1.2018 19:30 Sono Centrum Vstupenky

ZMĚNA TERMÍNU a MÍSTA KONÁNÍ KONCERTU

původní termín: 29.1.2017 Janáčkovo divadlo

 

nový termín: 28.1.2018 SONO CENTRUM BRNO

Vstupenky je možné vracet v místě jejich zakoupení, a to nejpozději do 30.4.2017.

 

Zakoupené vstupenky na termín 29.1.2017 je nutné vyměnit z důvodu odlišnosti zasedacího pořádku. Výměna vstupenek probíhá od 1.5.2017 v místě zakoupení.

Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

 

Sleva 20% pro ZTP a ZTP/P (s doprovodem).

Vozíčkáři a jejich doprovod v prodeji pouze prostřednictvím našeho obchodního oddělení ticket@ticketpro.cz

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Lenka Filipová a hosté

Zpěvačka a kytaristka Lenka Filipová se po roce vrací do Sonocentra. Koncert se uskuteční 28.1.2018  a stejně jako na posledním koncertu si k sobě na podium přizve další zajímavé hosty.

Lenka Filipová studovala na pražské konzervatoři a po té na Mezinárodní hudební akademii v Paříži obor klasická kytara. Dosud vydala 10 řadových alb, 4 klasická kytarová, 3 výběrová alba Best of a akustické DVD/CD LIVE. Většina z nich byla oceněna jako zlatá nebo platinová. Působí také jako autorka hudby a řada jejích skladeb se stala velkými a trvalými hity.


Koncertovala ve všech zemích Evropy, Japonsku, USA a Kanadě, získala Grand Prix na kytarovém festivalu v Nizozemských Antilách, v roce 1997 českou Cenu Grammy a podnikla dvě koncertní turné s Francisem Cabrelem. Hovoří plynně rusky, francouzsky a anglicky. Lenka Filipová byla v roce 2008 hudebním hostem koncertu Céline Dion. V současné době se věnuje hlavně koncertování s projektem Concertino a připravuje další projekty.

Facebook