Ondřej Havelka a jeho Melody Makers

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Swing / šanson. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Věra Špinarová a Adam Pavlík Band

ZRUŠENO

Sono Centrum, Brno

30.06.2017

Melody Makers - Nejkrasší kusy saisony

Mníšek pod Brdy - Státní zámek,

05.07.2017

22. srpna 2014 uvede agentura ARKS Plus s. r. o. v areálu Státního hradu Šternberk koncert Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers, kteří mají sestavený repertoár atraktivními skladbami z období raného vrcholného swingu, které jsou umocněné smyslem pro show, nadhledem a humorem.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Ondřej Havelka a jeho Melody Makers

V pátek 22. srpna 2014 v 19:00 uvede agentura ARKS Plus s. r. o. v areálu Státního hradu Šternberk koncert Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers, kteří mají sestavený repertoár atraktivními skladbami z období raného vrcholného swingu, které jsou umocněné smyslem pro show, nadhledem a humorem.

Koncert Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers na Šternberském hradě pořádá, v rámci projektu Šternberské kulturní léto pod hvězdami, agentura ARKS Plus, s.r.o., Olomouc ve spolupráci s Olomouckým krajem, městem Šternberk, Národním památkovým ústavem, Státním hradem Šternberk a partnery.

Fotky a videa

Facebook