Blackmore's Night

Do České republiky se po roce vrací Ritchi Blackmore se svým projektem Blackmore's Night. Vydejte se na tajuplnou cestu s Blackmore's Night - tentokrát v rámci koncertů v Brně a Českém Krumlově.

Termíny a místa konání:

Hrad Špilberk, Brno | Zobrazit na mapě

11.8.2017 hrad Špilberk Vstupenky
11.8.2017 Hrad Špilberk - Stání Vstupenky

Pivovarská zahrada, Český Krumlov | Zobrazit na mapě

12.8.2017 Pivovarská zahrada Vstupenky
12.8.2017 vstupenky pro vozíčkáře Vstupenky

Pro fanoušky v kostýmech je možnost rezervace v prvních řadách prostřednictvím emailu: jana.kyhos@livenation.cz. Děkujeme

 

Pořadatel akce Live Nation Česká republika žádá zákazníky k nákupu vstupenek pouze od autorizovaného prodejce společnosti TICKETPRO a.s.

 

Informace a nákup vstupenek pro držitele průkazu ZTP/P a vozíčkáře prostřednictvím emailové adresy info@livenation.cz. Děkujeme za pochopení.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

BLACKMORE’S NIGHT

11.8.2017 BRNO – HRAD ŠPILBERK
12.8.2017 ČESKÝ KRUMLOV – PIVOVARSKÁ ZAHRADA

  

DO ČESKÉ REPUBLIKY SE PO ROCE VRACÍ  RITCHIE BLACKMORE SE SVÝM PROJEKTEM BLACKMORE’S NIGHT. VYDEJTE SE NA TAJUPLNOU CESTU S BLACKMORE´S NIGHT – TENTOKRÁT V RÁMCI KONCERTŮ V BRNĚ A V ČESKÉM KRUMLOVĚ.

„Středověké nálady a cikánské tanečnice….sklenice medoviny…píseň nebo dvě …

plápolající oheň v krbu….srdečná obsluha….jíst, pít a být šťastný….

jak rychle plyne čas do minulosti….v dobré společnosti…“

                                                                                                          Ritchie Blackmore

BLACKORES NIGHT

  Projekt Blackmore’s Night vznikl v roce 1997, když se britský kytarista Ritchie Blackmore  spojil se svou životní partnerkou, americkou zpěvačkou Candice Night.

Za pomoci akustických i elektrických kytar, smyčců a řady rozmanitých renesančních hudebních nástrojů se Blackmoreovi daří, za výrazné pomoci svůdného hlasu Candice, převést  všechny zdánlivě nesourodé prvky hudby středověku, v níž splývají romantismus s mysticismem, do vlastního, naprosto jedinečného stylu.

V dobách, kdy působil  ve skupinách Deep Purple a Rainbow, tuto lásku chytře vsazoval do celkového pojetí energického rocku, až se z ní v jeho současném projektu Blackmore’s Night  stal pevný a velice zřetelný prvek.

Ritchie, vokalistka Candice a jejich skupina představí materiál ze všech doposud vydaných desek – poslední nahrávka s názvem All Our Yesterday vyšla v listopadu 2015.

Do České republiky se Blackmore’s Night vrací rádi a pravidelně. Naposledy se představili v Českém Krumlově.

Kde:

  • Různá místa v České republice, ,

Web: http://www.blackmoresnight.com/
Pořadatel: http://www.livenation.cz
Facebook: https://www.facebook.com/LiveNationCZ

Fotky a videa

Facebook