Guns N' Roses

GUNS N' ROSES budou i v roce 2017 pokračovat ve svém masivním NOT IN THIS LIFETIME TOUR, které představí na více než 30 stadionech v Evropě a Severní Americe. GUNS N' ROSES - 4. 7. 2017 Praha - Letiště Letňany. Special guests: Jesse Jo Stark a Biffy Clyro.

Termíny a místa konání:

Letiště Letňany, Praha | Zobrazit na mapě

4.7.2017 Stání B Vstupenky
4.7.2017 Stání A vlevo Vstupenky
4.7.2017 Stání A vpravo Vstupenky
4.7.2017 Sezení tribuny: A,B,C,D,E Vstupenky
4.7.2017 Sezení tribuny: G,H,I,J,K Vstupenky
4.7.2017 Sezení tribuna: F Vstupenky

GUNS N' ROSES

4. 7. 2017 PRAHA – LETIŠTĚ LETŇANY

Vstup do areálu od 16 hodin.

CENY VSTUPENEK: 1490 - 3590 KČ

 

Informace a nákup vstupenek pro držitele průkazu ZTP/P prostřednictvím emailové adresy info@livenation.cz.

INFO PRO VOZÍČKÁŘE: Běžná vstupenka neumožňuje přístup na vozíčkářskou platformu. Proto si prosím běžné vstupenky nekupujte.

 

Vstupenky, které byly zakoupené v rámci předprodeje Fan Clubu je striktně zakázano přeprodávat dál.

 

Pro informace o možnosti zakoupení VIP balíčků napište prosím na info@livenation.cz, děkujeme.

 

Pořadatel akce Live Nation Česká Republika žádá zákazníky k nákupu vstupenek pouze od autorizovaného prodejce společnosti TICKETPRO a.s.

 

Orientační plánek areálu

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

GUNS N' ROSES

SPECIAL GUESTS: BIFFY CLYRO

4. 7. 2017 PRAHA – LETIŠTĚ LETŇANY

 GUNS N' ROSES BUDOU I V ROCE 2017 POKRAČOVAT VE SVÉM MASIVNÍM NOT IN THIS LIFETIME TOUR, KTERÉ PŘEDSTAVÍ NA VÍCE NEŽ 30 STADIONECH V EVROPĚ A SEVERNÍ AMERICE.

VÍCE NEŽ 2 MILIONY PRODANÝCH VSTUPENEK NA KONCERTY V LETOŠNÍM ROCE DOKAZUJÍ, ŽE POZICE  GUNS N‘ ROSES, JAKOŽ I ROCKOVÉ HUDBY SAMOTNÉ, JE SILNĚJŠÍ NEŽ KDYKOLIV PŘEDTÍM.

 Série nově oznámených stadiónových koncertů bude zahájena 27. května v irském Dublinu a kapela v rámci ní vystoupí v 18 evropských městech. Následně se turné vrátí do Severní Ameriky, kde začne 30. července v Minneapolis (ve státě Minnesota) a dále navštíví 15 měst. 

 Ožívající Guns N‘ Roses a jejich veleúspěšné Not In This Lifetime Tour  se nezastaví ani v roce 2017, kdy se představí na více než třiceti stadionech v Evropě a Severní Americe. Turné, které produkuje společnost Live Nation, začne 27. května 2017 v Dublinu a zastaví se v osmnácti evropských městech, mezi kterými nebude chybět Londýn, Paříž, Madrid, Vídeň, Kodaň, Praze a mnoho dalších. Turné bude dále pokračovat do Severní Ameriky a Kanady a na seznamu koncertních zastávek nebude chybět mimo jiné Denver, Vancouver, Edmonton, Montreal, St. Louis nebo Miami. Předprodej vstupenek pro Evropu a Kanadu začíná v pátek 9. prosince, pro ty ve Spojených státech v sobotu 10. prosince 2016.

Na koncertní turné Not In This Lifetime Tour  se v roce 2016 prodalo více než 2 miliony vstupenek a stalo se letošním nejúspěšnějším rockovým turné, což dokazuje, že postoj, duch a vliv Guns N‘ Roses i rock & rollového žánru, jsou silnější než kdykoliv předtím. Během méně než dvou měsíců kapela vystoupila na 25 koncertech v Severní Americe a následně absolvovala sérii 15 vyprodaných koncertů v Jižní Americe.

Guns N‘ Roses, jejichž začátky sahají do roku 1985, se nesmazatelně zapsali do rychle se rozvíjející rockové scény v Los Angeles. Dva roky po svém vzniku zaujali celý svět svojí nahrávkou Appetite for Destruction, která se stala nejprodávanějším americkým debutem všech dob a které se po celém světě prodalo více jak 30 milionů kopií. V roce 1991 následovala sedminásobně platinová alba Use Your Illusion I a Use Your Illusion II, která krátce po vydání obsadila první dvě příčky žebříčku Billboard Top 200. V průběhu uplynulého desetiletí Guns N' Roses vyprodávali koncerty a byli hvězdami festivalů po celém světě, kde vystupovali na podporu platinové nahrávky Chinese Democracy. Guns N‘ Roses doposud vydali 6 studiových nahrávek a jsou jednou z nejdůležitějších a nejvlivnějších kapel v hudební historii a v rámci svých koncertů nadchli miliony fanoušků po celém světě. Guns N 'Roses jsou Axl Rose (zpěv, piano), Duff McKagan (basa), Slash (sólová kytara), Dizzy Reed (klávesy), Richard Fortus (rytmická kytara), Frank Ferrer (bicí) a Melissa Reese (klávesy).

 

SKUPINA BIFFY CLYRO SE TAKŘKA PŘESNĚ PO ROCE VRÁTÍ DO PRAHY.
TENTOKRÁT ZAHRAJE JAKO HOST NA KONCERTĚ GUNS N' ROSES NA LETIŠTI V LETŇANECH.

Biffy Clyro k nám loni přijeli krátce před vydáním alba Ellipsis . Vystoupili ve Velkém sále pražské Lucerny a bezezbytku potvrdili pověst jedné z nejlepších koncertních kapel současnosti. Jejich živá vystoupení bývají euforická, hlučná a divoká a v minulosti za ně byla skupina mnohokrát oceněna v nejrůznějších anketách. Biffy Clyro se stali nejlepší kapelou roku 2016 v cenách magazínu NME, jejich jméno se objevilo i v nominacích na letošní Brit Awards.

S albem Ellipsis se loni skotská trojice podruhé v kariéře podívala až na vrchol britského žebříčku, s deskou navíc dobyla první místo i v Německu nebo Irsku. U nás Biffy Clyro kolekci nových písní momentálně mocně propagují singlem Re-arrange. Dojemná balada, jež je velmi osobní zpovědí zpěváka Simona Neila, se dostala mezi třicítku nejhranějších písniček v tuzemských rádiích, úspěch zaznamenala i ve streamingových službách jako Spotify a YouTube.

Fotky a videa

Facebook