Vánoční koncert KEKS + The Tap Tap

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

The Legends Rock Fest aneb legendy ožívají

Škwor, Arakain, Dymytry, Doga atd..

21.07.201722.10.2017

Scream Inc. live! (UA) Metallica Tribute Band

Mersey Music Club, Brno

17.08.2017

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Dvojkoncert s The Tap Tap bude stát za to !

S The Tap Tap jsme se potkali na prvním venkovním vystoupení letos v Jihlavě a koncert jedním slovem výborný. Během týdne jsme se domluvili na Vánoce. The Tap Tap v Benešově budou mít premiéru, tak ji nepropásněte. Přípravy na koncert bude provázet putovní výstava Černého humoru kreslířů s časopisu Sorry v poliklinice v Benešově na Malém náměstí. ,, Děláme si srandu sami ze sebe, tak se přijďte podívat,, pozval na výstavu manager kapely Dan Suchánek. Vtipy jsou někdy hodně drsné a mimo výstavu budou rozmístěny i po celém centru Benešova v kavárnách, obchodech a restauracích. Keks letos udělal zase krok dopředu, vystupoval s kapelami zahraničními a narozeninový koncert v Tipsport aréně s Jihočeskou filharmonií se také povedl. Z koncertu v Praze vzniklo nedávno DVD a CD, to máte možnost si společně se vstupenkami zakoupit u Jirky Pekaře v Benešově. Koncertem provede jako každý rok Petr Brožík z rádia Blaník a mimo to se ujme i jako DJ Bróža J diskotéky v samém závěru po koncertu Keks. Program tradičně od 20-až 1.30 hod. Tak se nám snad povede s tímto programem navázat na tradiční předvánoční vystoupení v Benešově. Mediálním partnerem je rádio Blaník.

Fotky a videa

Facebook