Richie Ramone (ex - Ramones), support

Richie Ramone (ex - Ramones), support

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

The Legends Rock Fest aneb legendy ožívají

Škwor, Arakain, Dymytry, Doga atd..

21.07.201722.10.2017

Scream Inc. live! (UA) Metallica Tribute Band

Mersey Music Club, Brno

17.08.2017

Opravdová punková legenda přijíždí poslední únorový pátek do ČR, aby v pražském klubu Exit- Us odehrála jediné vystoupení na našem území v rámci aktuálního evropského turné.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

RICHIE RAMONE    (ex – Ramones) + support

http://www.facebook.com/events/477240012460778/

Opravdová punková legenda přijíždí poslední únorový pátek do ČR, aby v pražském klubu Exit- Us odehrála jediné vystoupení na našem území v rámci aktuálního evropského turné.

Richie Ramone  je americký bubeník legendárních RAMONES – skupiny, která je považována za první punkovou kapelu vůbec a je jí  přisuzována základní inspirace pro pozdější hudební dění ve Velké Británii.

S Ramones spolupracoval v letech 1983 – 1987, kdy byl z kapely vyhozen původní bubeník Marky. Nahrál tři studiová alba: Too Tough To Die, Animal Boy a Halfway To Sanity a v roce 1985 i živák: Smash You: Live  ´85. S kapelou absolvoval přes 500 vystoupení po celém světě a jak uvedl frontman Joey, byl nejrychlejším a nejpřínosnějším bubeníkem za celou dobu existence kapely. Jako jediný se také podílel na skládání písní pro všechna 3 řadová alba, na kterých hrál a jako jediný zpíval. Je například autorem hitu Somebody Put Something in My Drink anebo skladeb Smash You, Humankind, I'm Not Jesus, I Know Better Now a (You) Can't Say Anything Nice. Je také jediným bubeníkem Ramones, který v nějaké skladbě zpíval hlavní vokál a to v písni (You) Can't Say Anything Nice.

Podílel se na druhém, posmrtně vydaném, albu Joeye Ramonea Ya Know?, které vyšlo 22. května 2012. O rok později vydává vynikající sólové album „Entitled“ z kterého zazní i podstatná část na pražském koncertě.

Skupina vystupuje ve složení: Richie Ramone (bicí, sólový zpěv), Alex Kane (sólová kytara, zpěv), Clare Misstake (basa, zpěv) a Ben Reagan (kytara, bicí).

www.richieramone.com

Video:

http://www.youtube.com/watch?v=­_tVPTFb-G_c

http://www.youtube.com/watch?v=fn64GaCfGCo

http://www.youtube.com/watch?v=uuY2q30Ic2U

http://www.youtube.com/watch?v=80mUVvtmCxs

 

 

Fotky a videa

Facebook