Iron Maiden

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

The Legends Rock Fest aneb legendy ožívají

Škwor, Arakain, Dymytry, Doga atd..

Areál U věže, Hořice

21.07.201722.10.2017

Léto v Klementinu: Kamil Střihavka and Leaders

ZMĚNA TERMÍNU A MÍSTA KONÁNÍ

Révové nádvoří, Praha

26.07.2017

Cena: 1.250 – 1.990 Kč.

IRON MAIDEN oznamují koncert v ČR, který se uskuteční v rámci světového turné „THE BOOK OF SOULS“. Půjde o jedinečnou šanci vidět pod širým nebem nový program průkopníků heavy metalu.

KONCERTY V EDEN ARÉNĚ – DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO VOZÍČKÁŘE!

Žádáme všechny vozíčkáře, kteří mají do Eden Arény zakoupenou běžnou vstupenku na koncert-y (nikoliv do sektoru pro vozíčkáře), aby vstupenku vrátili, protože mohou být, vzhledem k omezené kapacitě, umístěni jen v sektorech pro ně určených.  Běžná vstupenka totiž neumožňuje přístup na vozíčkářskou platformu a na stadionu se nenachází místo, kam lze vozíčkáře, v případě že disponuje touto vstupenkou, přesunout. Vstupenky lze vrátit přes e-mail info@livenation.cz

 

Na tento koncert zakoupíte také klubová sedadla.

 

 

Management Iron Maiden a společnost Live Nation Česká Republika vyzývají veřejnost k nákupu vstupenek pouze od autorizovaných prodejců - společnosti Ticketpro.cz.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

IRON MAIDEN OZNAMUJÍ KONCERT V ČESKÉ REPUBLICE, KTERÝ SE USKUTEČNÍ 5. ČERVENCE 2016 V RÁMCI SVĚTOVÉHO TURNÉ „THE BOOK OF SOULS“. PŮJDE O JEDINEČNOU ŠANCI VIDĚT POD ŠIRÝM NEBEM NOVÝ PROGRAM PRŮKOPNÍKŮ HEAVY METALU.

NOVÉ ALBUM „THE BOOK OF SOULS“ SE V ČESKÉ REPUBLICE A DALŠÍCH VÍC NEŽ 40 ZEMÍCH UMÍSTILO NA PRVNÍM MÍSTĚ PRODEJNÍCH ŽEBŘÍČKŮ.

Rockové legendy IRON MAIDEN, jejichž nové studiové dvojalbum „The Book of Souls“ debutovalo v České republice na první příčce prodaných alb, se vrátí do pražského Edenu 5. července 2016.

Bruce se ke koncertu vyjádřil takto: „Nemůžeme se dočkat, až se vrátíme na turné. Maiden turné prospívá, a dostat se blíž k našim fanouškům je to, co nás baví nejvíc. Až turné na konci února odstartuje v USA, tak to bude od naší poslední show na Sonisphere ve Velké Británii 19 měsíců, takže už jsme nedočkaví. Bude skvělé opět vidět naše fanoušky v České republice, kde si koncertování vždycky užíváme. “

„Samozřejmě že jsme se dosud nerozhodli pro přesný seznam skladeb, které budeme hrát, a nebudeme ho znát, dokud nezačneme zkoušet, ale opravdu se moc těšíme, až představíme naše nové skladby naživo, zejména proto, že nahrávání také probíhalo z velké části naživo. Nicméně je to již delší doba, kdy jsme se s vámi všemi viděli naposledy, proto jsem si jistý, že nebude ani chybět mnoho starších, u fanoušků oblíbených skladeb. Myslím si, že fanoušci budou mít z toho, co zamýšlíme, velkou radost. Jsme také v půlce vymýšlení nové show a buďte si jisti, že se snažíme, abychom vám všem předvedli něco velkolepého, něco od srdce!!! Určitě si to za svou trpělivost zasloužíte.“

Předkapelou na turné „The Book Of Souls“ budou THE RAVEN AGE www.theravenage.com

Poznámky: • Nové album The Book Of Souls debutovalo na 1. příčce v následujících 24 oblastech světa: Argentině, Rakousku, Belgii, Brazílii, Chorvatsku, České republice, Finsku, Německu, Řecku, Maďarsku, Izraeli, Itálii, Japonsku, Mexiku, Nizozemsku, Norsku, Polsku, Portugalsku, Srbsku, Slovinsku, Španělsku, Švédsku, Švýcarsku a Velké Británii.

První příčku album dále obsadilo i v dalších 19 zemích, ve kterých jsou k dispozici jen informace o digitálních prodejích. Jde o tyto státy: Bolívie, Bulharsko, Chile, Kolumbie, Kostarika, Ekvádor, El Salvador, Guatemala, Indie, Litva, Lucembursko, Nepál, Nikaragua, Panama, Papua Nová Guinea, Paraguay, Peru, Rumunsko, Slovensko. Druhou příčku pak album obsadilo v Austrálii, Kanadě, Dánsku, Francii, Irsku a na Novém Zélandu. 3. místo v Turecku a 4. v USA a Jižní Africe.

Fotky a videa

Facebook