Festival "River Fest 3" RockOpera Praha

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

The Legends Rock Fest aneb legendy ožívají

Škwor, Arakain, Dymytry, Doga atd..

21.07.201722.10.2017

Scream Inc. live! (UA) Metallica Tribute Band

Mersey Music Club, Brno

17.08.2017

Výhodný nákup

Cena: 250 Kč, na místě 350 Kč

RockOpera Praha se představí 18.7.2015 se svými rockovými operami a spřátelenými kapelami na jedinečném festivalu "River Fest 3" v prostředí přírodního tábořiště mezi řekou Sázavou a historickým městem Český Šternberk.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

RockOpera Praha se představí 18.7.2015 se svými rockovými operami a spřátelenými kapelami na jedinečném festivalu "River Fest 3" v prostředí přírodního tábořiště mezi řekou Sázavou a historickým městem Český Šternberk. Tvrdá rocková kapela Rockopery Praha se svými sólisty i instrumentalisty nabídne hudebně-dramatický průřez rockovými operami s průvodním slovem autorky Pavly Forest. Chybět nebude ohnivá a akrobatická show. Členové RockOpery Praha vystoupí také se svými zajímavými projekty a kapelami. Jednodenní festival zakončí afterparty. Jedinečná příležitost slyšet, vidět a zažít RockOperu Praha pod širým nebem.

Fotky a videa

Facebook