Grave Digger (GER), Heavatar, Nitrogods, Wolfen (GER)

Grave Digger (GER), Heavatar, Nitrogods, Wolfen (GER)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

The Legends Rock Fest aneb legendy ožívají

Škwor, Arakain, Dymytry, Doga atd..

21.07.201722.10.2017

Scream Inc. live! (UA) Metallica Tribute Band

Mersey Music Club, Brno

17.08.2017

Kapela vyrazí na turné German Metal Attack a německá metalová ofenzíva to bude masivní. S GRAVE DIGGER budou na naše uši útočit další tři bandy - HEAVATAR, hrající power metal s prvky klasiky , dále NITROGODS bavící se real rock ‘n‘ rollem a thrash metalová skupina WOLFEN.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Zubatá se vrací! GRAVE DIGGER v létě s novým albem, na podzim ve Zlíně!

Veteráni německého power metalu GRAVE DIGGER právě dokončili práce na nové desce. Bude se jmenovat „Return of the Reaper“ (Zubatá se vrací) a na svět se dostane 11. července. Zpěvák a frontman Chris Boltendahl tvrdí, že album bude stylově podobné prvním deskám kapely „Heavy Metal Breakdown" a "Witch Hunter", tudíž se můžeme těšit na klasický heavy / speed metal obohacený o zkušenost posledních 30 let, které uplynuly od vydání jejich debutu.

S novým albem budeme mít možnost seznámit se na podzim i naživo. Kapela vyrazí na turné German Metal Attack a německá metalová ofenzíva to bude masivní. S GRAVE DIGGER budou na naše uši útočit další tři bandy - HEAVATAR, hrající power metal s prvky klasiky (Stefan Schmidt z VAN CANTO, Jörg Michael - ex-STRATOVARIUS, RUNNING WILD, A. R. PELL), dále NITROGODS bavící se real rock ‘n‘ rollem (Henny a Klaus - ex-PRIMAL FEAR, ex-FREEDOM CALL) a thrash metalová skupina WOLFEN.

Jediný koncert GRAVE DIGGER v ČR proběhne 23. listopadu ve Zlíně, v Masters of Rock Café.

Fotky a videa

Facebook