The Peacocks ( support: Wayward Caines, DE)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

The Legends Rock Fest aneb legendy ožívají

Škwor, Arakain, Dymytry, Doga atd..

21.07.201722.10.2017

Scream Inc. live! (UA) Metallica Tribute Band

Mersey Music Club, Brno

17.08.2017

The Peacocks 21. února 2014 v Praze
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

The Peacocks 21. února 2014 v Praze, představí se i v ČB a Plzni

Už bylo řečeno v představovačce první várky kapel, které vystoupí na Mighty Sounds 2014: tahle švýcarská rockabilly banda vystoupila na MS už třikrát, letos to bude počtvrté a to samo již o něčem vypovídá. Je to prostě už tak, že The Peacocks nás ani většinu z vás nikdy neomrzí. Mighty Sounds to má s narozeninami jako hobiti - my totiž dárky rozdáváme a rozhodli jsme se to vzít ve větším než Bilbo Pytlík. Dalším dárečkem v rámci rozehřívacího kola na desáté výročí Mighty je tedy trojáček báječných The Peacocks, kteří nás přijedou navštívit na konci února jak v Praze, tak i v Budějcích a Plzni.

https://www.facebook.com/events/231667246998210/?fref=ts

 

Facebook