Kataklysm (CAN), hosté Krisiun (BRA), Fleshgod Apocalypse (ITA)

Kataklysm (CAN), hosté Krisiun (BRA), Fleshgod Apocalypse (ITA)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

The Legends Rock Fest aneb legendy ožívají

Škwor, Arakain, Dymytry, Doga atd..

21.07.201722.10.2017

Scream Inc. live! (UA) Metallica Tribute Band

Mersey Music Club, Brno

17.08.2017

KATAKLYSM kromě několika málo festivalů nejeli turné po Evropě přes tři roky, proto nás hodně těší jediná česká zastávka - 2. února 2014 v Matrixu! A počítejte s tím, že nás čeká dlouhý večer - KATAKLYSM s sebou přivezou i jim podobné - KRISIUN a FLESHGOD APOCALYPSE.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

KATAKLYSM s novou deskou na evropském turné. Jistěže i u nás!

25. října můžeme zodpovědně volit, nebo valit… Do obchodu s muzikou pořídit si novou, koncepční desku skupiny KATAKLYSM, která tři roky po jubilejní desítce vydá novotu „Waiting For The End To Come“. Tato „parta z Kanady“ nám nandá death metal, na jaký jsme od ní zvyklí, ovšem při poslechu této krátké ochutnávky se může zdát, že postoupila ještě o stupínek výš a řízla jej i thrash metalem. Nechme se překvapit... Napřed promakaným albem, které ustálená sestava Maurizio Iacono, Jean-François Dagenais a Stéphane Barbe nahrála (zase) s novým bicmenem (místo Maxe Duhamela, který bojuje s pitím, s nimi ve studiu i na cestách hraje Olivier Beaudoin z NEURAXIS), tak brutálním koncertem. KATAKLYSM kromě několika málo festivalů nejeli turné po Evropě přes tři roky, proto nás hodně těší jediná česká zastávka - 2. února 2014 v pražském Matrixu! A počítejte s tím, že nás čeká dlouhý večer - KATAKLYSM s sebou přivezou i jim podobné - brazilské KRISIUN a italské FLESHGOD APOCALYPSE.

Mimochodem, popřáli jste už na FB hodně štěstí novomanželům? Holky, sorry... Maurizio a Suzzy do toho skočili tuto neděli. Buona fortuna!

Fotky a videa

Facebook