Travesti show - Crazy Goddess

Travesti show - Crazy Goddess

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Vinohraní ve Viniu 2017 (Tublatanka, Čechomor, Alkehol...)

Areál Vinium a.s., Velké Pavlovice

26.08.2017

Alphaville, Keks

ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ

Porter Arena, Pardubice

01.09.2017

Julia (film Kameňák), Madonna, Vlasta, Roxana Primeri
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Soubor CRAZY GODDESS vznikl z původní skupiny CRAZY LADIES, odštěpením třech účinkujících, kteří založili tuto skupinu, jako evoluční vývoj české travestie.
Svým pojetím a skladbou účinkujících je tato skupina ojedinělá v ČR, a svoji exkluzivitu podporuje netradiční travestie show, která se orientuje na pobavení publika, a ne na pouhou nudnou módní přehlídku. 

Večer je moderován Honzou Macounem. Přestávky jsou vyplněny diskotekou. 

Členky souboru CRAZY GODDESSS se staly pojmem v české i evropské travestie scéně a díky své popularitě a umění se jednotlivé účinkující prosadily do filmu, divadla a televize. 


Slečna Julia
Slečna Julia Landis patří mezi hvězdy české travesti scény. Je to atraktivní travestie umělkyně, ztvárňující převážně role ženských komerčních zpěvaček, kterými jsou například: Iveta Bartošová, Helena Vondráčková, Monika Absolonová, Lucie Bílá, ale i Geri Halliwell, Cher, či Tina Turner,aj. Oblibu u široké české i zahraniční veřejnosti si získala nejen svou skvělou vizáží, příjemným vystupováním, ale i perfektním profesionálním, pohodovým a vtipným průvodem celé show. 

Julia Landis je všestranná umělkyně která se vždy postará o pobavení přítomných všech generací! Díky kreativitě a profesionálnímu přístupu si Julii Landis pozvali do mnoha televizních pořadů. Jmenujme například pořad České televize :"Když se řekne profese" , "Splněná přání" , "Trní" na TV Prima, a "Zlatá mříž" na TV Nova. Oslovili ji však i přední čeští režiséři. Filmový režisér Zdeněk Troška Julii Landis obsadil do ústřední dvourole v divácky úspěšné komedii "Kameňák 1". 

Divadelní režisér Gustav Skála Julii Landis obsadil do skvělé,u nás v současné době nejprodávanější komedii s názvem "Tanec mezi vejci" po boku Stelly Zázvorkové, Ivana a Anife Vyskočilových, Světlany Nálepkové a jiných. Julia Landis je ústřední členkou souboru CRAZY GODDESS, která díky svému neotřelému, upřímnému humoru a travesti umění dokáže pobavit a získat si každé publikum. 


Slečna Tiffany
Slečna Tiffany Magic je se svými 190 cm nejvyšší dámou souboru Crazy Goddess. Tato výrazná dáma si na travesti scéně velmi rychle získala oblibu u široké veřejnosti, díky svým neobyčejně, skvěle a profesionálně ztvárněným rolím, jako např. píseň "Sladké mámení" Heleny Vondráčkové , či "Montyho čardáš" Evy Pilarové, jenž jsou nezapomenutelným zážitkem. Tiffany Magic se orientuje na hudební žánr okořeněný komikou, a to na muzikál, šanson a populární diskotékové písně. 

Díky své příjemné vizáži a pohybovým nadáním, slečna Tiffany Magic, dokáže okouzlit a příjemně naladit všechny milovníky hudby, krásy a umění. 
Tiffany Magic není však pouze travestie umělkyně, ale díky bohatým zkušenostem a znalostí českého a světového showbussinessu, se uplatňuje, jako D.J. za mixážním pultem! Zde předvádí neobyčejnou D.J. travesti hudební show. Tiffany Magic je klenotem souboru CRAZY GODDESS. 

Facebook