Robbie Williams

Cena: 1590 - 3990 Kč

ROBBIE WILLIAMS oznámil koncertní termíny evropského turné, na kterém se se společně s vyjímečnými hosty ERASURE představí fanouškům pod širým nebem. 19.8.2017 Praha – letiště Letňany.

Termíny a místa konání:

Letiště Letňany, Praha | Zobrazit na mapě

19.8.2017 Stání A vlevo Vstupenky
19.8.2017 Stání A vpravo Vstupenky
19.8.2017 Stání B Vstupenky
19.8.2017 Sezení tribuny: A,B,C,D,E Vstupenky
19.8.2017 Sezení tribuny: G,H,I,J,K Vstupenky

Rezervace na vstupenky na sezení nejsou povoleny. Děkujeme za pochopení.

 

Informace a nákup vstupenek pro držitele průkazu ZTP/P a vozíčkáře prostřednictvím emailové adresy info@livenation.cz.

INFO PRO VOZÍČKÁŘE: Běžná vstupenka neumožňuje přístup na vozíčkářskou platformu. Proto si prosím běžné vstupenky nekupujte. Děkujeme za pochopení.

 

Pořadatel akce Live Nation Česká Republika žádá zákazníky k nákupu vstupenek pouze od autorizovaného prodejce společnosti TICKETPRO a.s.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

ROBBIE WILLIAMS

19. 8. 2017 PRAHA – LETIŠTĚ LETŇANY PRAHA

ROBBIE WILLIAMS OZNÁMIL KONCERTNÍ TERMÍNY EVROPSKÉHO TURNÉ, NA KTERÉM SE SPOLEČNĚ S VYJÍMEČNÝMI HOSTY ERASURE PŘEDSTAVÍ FANOUŠKŮM POD ŠIRÝM NEBEM.


Na tiskové konferenci v Londýně Robbie Williams oznámil své netrpělivě očekávané turné, které v roce 2017 navštíví vybraná evropská města. Série dvaceti devíti vystoupení v osmnácti zemích odstartuje 2. června 2017 na Etihad Stadium v ​​Manchesteru. Jako speciální hosté jsou na všech koncertech potvrzeni legendární  Erasure.


Robbie vystoupil na speciální jednorázové akci v londýnském klubu Troxy, kde oslaví předání prestižní ceny BRITs Icon Award. Toto ocenění je nejvyšší poctou, kterou udělují BRIT Awards, a v minulosti ji obdrželi pouze Elton John a David Bowie. Je udělována pouze umělcům, které jejich skládání, nahrávání a koncertování zařadilo na samotný hudební vrchol s trvalým dopadem na britskou kulturu.

Fotky a videa

Facebook