Jana Kirschner

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Vinohraní ve Viniu 2017 (Tublatanka, Čechomor, Alkehol...)

Areál Vinium a.s., Velké Pavlovice

26.08.2017

Alphaville, Keks

ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ

Porter Arena, Pardubice

01.09.2017

Srdečně Vás zveme na koncert zpěvačky Jany Kirschner, který se uskuteční ve ŠKODA Muzeu v úterý 1. listopadu 2016 od 19 hodin.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Jana Kirschner přichází na koncertní pódia do České republiky po několikaroční přestávce. V sérii koncertů s názvem "Takmer Sólo” tato významná slovenská zpěvačka představí největší hity své dvacetileté kariéry. Písně, které si získaly nejen slovenské, ale i české publikum, zpěvačka a autorka tentokrát zahraje v komorní sestavě se zajímavým názvem a přinese tak podmanivé hudební představení. Autorku a interpretku hitů V cudzom meste, Líška, Modrá, Pokoj v duši nebo Bude mi lehká zem, Sněžná sova známý ze spolupráce s Hapkou a Horáčkem, slovenskou zpěvačku Janu Kirschner, můžete vidět v úterý 1. listopadu od 19 hod. ve ŠKODA Muzeu.

Fotky a videa

Facebook