Nonono

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Vinohraní ve Viniu 2017 (Tublatanka, Čechomor, Alkehol...)

Areál Vinium a.s., Velké Pavlovice

26.08.2017

Alphaville, Keks

ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ

Porter Arena, Pardubice

01.09.2017

Švédská skupina NONONO potvdila svůj první koncert v ČR. Švédské alt-popové trio NONONO tvoří písničkářka a skladatelka Stina Wappling spolu s produkčním týmem Astma & Rocwell.

Švédská skupina NONONO se rozhodla z důvodu nahrávání odložit své chystané podzimní turní, které zahrnovalo i ČR, na rok 2015. Pražský koncert, který byl plánován na 16.11.2014 se tímto ruší.

Vstupenky lze vracet v místě zakoupení až do 16.11.2014

 

Tyto ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

ŠVÉDSKÁ SKUPINA NONONO POTVRDILA SVŮJ PRVNÍ  KONCERT V ČESKÉ REPUBLICE – V RÁMCI EVROPSKÉHO TURNÉ VYSTOUPÍ 16. LISTOPADU V PRAŽSKÉM LUCERNA MUSIC BARU.

Švédské alt-popové trio NONONO tvoří písničkářka a skladatelka Stina Wappling spolu s produkčním týmem Astma & Rocwell.

Letos v létě vydali první album s názvem We Are Only What We Feel, kterým navázali na úspěšný loňský singl Pumpin Blood.

Toho se po celém světě prodalo více jak 1 milion kopií a vedlo se mu dobře i v různých hitparádových žebříčcích, včetně amerického TOP 40.  

Fotky a videa

Facebook