Hana Zagorová

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Vinohraní ve Viniu 2017 (Tublatanka, Čechomor, Alkehol...)

Areál Vinium a.s., Velké Pavlovice

26.08.2017

Alphaville, Keks

ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ

Porter Arena, Pardubice

01.09.2017

Hana Zagorová Lucerna 2014

Koncert Hany Zagorové v Lucerně plánovaný na 11.12.2013 se ze zdravotních důvodů přesouvá na 12.2.2014.

Hanka si pádem zpusobila čtyřúlomkovou zlomeninu ramene, jejíž léčba je velmi náročná v řádech několika měsíců. Lékaři intenzivně pracují na tom, aby se vrátila na podium co nejdříve. Hanka se na své fanoušky těší v náhradních termínech.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Jedna z největších hvězd české populární hudby, devítinásobná zlatá slavice, Hana Zagorová připravila opět po roce velký koncert v pražské Lucerně. Již tradiční vyvrcholení zpěvaččiny sezóny bude opět průřezem největšími hity – a že jich už je, vždyť letos zpěvačka slaví 50 let od první nahrávky. Pro své fanoušky si do Lucerny připravila i ochutnávku několika písní ze zbrusu nového alba, které bude vydáno na jaře příštího roku.

Doprovázet ji bude skupina Boom! Band ve velkém složení.

Připraveni jsou i hosté, pro Hanku obzvláště milí, které jsme pro letošek zahalili do roušky tajemství a věříme, že budou opravdu překvapením až do poslední chvíle.

Přijďte si spolu s námi užít večer plný pohody, skvělé nálady a fantastických zážitků.

www.zagorovahana.cz

Facebook