Hana Zagorová a Petr Rezek

Hana Zagorová a Petr Rezek

Opětovná změna termínu

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Vinohraní ve Viniu 2017 (Tublatanka, Čechomor, Alkehol...)

Areál Vinium a.s., Velké Pavlovice

26.08.2017

Alphaville, Keks

ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ

Porter Arena, Pardubice

01.09.2017

Původně naplánovaný koncert stálice české populární hudby Hany Zagorové na 18. 11. je opět přeložen a to na 10.března 2014.

 

Vstupenky zůstávají v platnosti. Stále je můžete pořídit i třeba jako vánoční dárek v předprodeji.  V případě, že vám nový termín nevyhovuje, lze vstupenky vrátit nejpozději do 31.12.2013. Děkujeme ze pochopení.

Koncert Hany Zagorové v rakovnickém Kulturním centru, kterou přijede doprovodit Petr Rezek a hvězdný Boom! Band Jiřího Dvořáka, byl z mimořádných důvodů opět přeložen z lednového termínu na 10.3.2014. "Je nám to velice líto, ale musíme oznámit, že uzdravení  Hany Zagorové nepokračuje tak, jak si Hana následně po úrazu a prvním vyšetření myslela a přála. Z toho vyplývá, že koncertovat v lednu nebude možné. Je zde prý veliké riziko opětovného poškození. Lékaři neřekli nic konkrétního, ale vidí návrat na pódium nejdříve v únoru."

 

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Sál Kulturního centra města Rakovník zažije velkou hudební událost. V úterý 14. ledna 2014 sem zavítá první dáma a stálice české populární hudby Hana Zagorová. Doprovodit ji přijede Petr Rezek, se kterým nazpívala mnoho písní, které vešly do historie naší hudby a hrají se dodnes.

Těšit se můžete nejen na jejich společná dueta Duhová víla, Ta pusa je tvá, Dotazník, ale i na další známé písně (Maluj zase obrázky, Málokdo ví, Studánko stříbrná, Spěchám….. ).

Oba interprety hudebně doprovodí hvězdný Boom! Band Jiřího Dvořáka, který tradičně doprovází i Karla Gotta nebo Lucii Bílou.

Nenechte si ujít jedinečný hudební zážitek, který odstartuje 10. 3. 2014 v 19:00  v Sálu Kulturního centra města Rakovník, Na Sekyře2337 .

Facebook