Gyptian & Royal Roots band (Jamaica)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Scream Inc. live! (UA) Metallica Tribute Band

Mersey Music Club, Brno

17.08.2017

Julius Baroš Quartet

Jazzboat, Praha

17.08.2017

Jamajská superstar Gyptian se se svou kapelou představí 29. září v Lucerna Music Baru. Půjde o první koncert tohoto jamajského umělce v ČR.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce


Lucerna Music Bar & Jahmusic present

GYPTIAN & ROYAL ROOTS BAND / US

JAMAJSKÁ SUPERSTAR GYPTIAN PŘIJEDE POPRVÉ DO ČR

Vyprodaný koncert Damiana Marleyho, který proběhl 29. srpna ve Velkém sále pražské Lucerny, nás přesvědčil na vlastní oči, že i v Čechách je stále velký zájem o reggae a dancehall. Lucerna Music Bar ve spolupráci s Jahmusic.net proto pro vás připravuje koncertní seriál Pražský podzim, který letos představí hned tři pozoruhodné reggae ikony. První z nich je jamajská superstar Gyptian, jenž dorazí se svou kapelou do Lucerna Music Baru ve čtvrtek 29. září.


Autor hitů Hold You, Serious Time, Non Stop, Jiggle Jiggle, Wine Slow a mnoha dalších pecek od reggae přes dancehall až k nejsoučasnějšímu R&B a EDM zvuku, patří do první ligy nejen doma v Karibiku, ale těší se obrovské popularitě i v USA. Jeho klipy, jako vůbec jednoho z mála Jamajčanů, rotují i v mainstreamových televizích, a spolupracoval několikrát s Major Lazer, kteří mu mimochodem produkovali song Vixen z jeho čtvrtého alba Sex, Love & Reggae. Tuto zatím poslední dlouhohrající nahrávku produkoval Jerry “Wonda” Duplessis, jenž stojí i za hity Mary J. Blidge, The Fugees, Lupe Fiasco nebo Miguela. Na desce si také s chutí zazpívaly Estelle, Melanie Fiona, Angela Hunte nebo soca star Bunji Garlin.

Málokterý interpret z Jamajky v novém miléniu takhle hladce zaplul do světové taneční scény, jako právě Gyptian. Jeho hlas, flow, charisma a sbírka hitů dávají tušit, že tato jamajská party bude rozhodně stát za to!


 

Fotky a videa

Facebook