Hazard (UK), DJ Die (UK) - Warm up BE22

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Coffee time

Jazzboat, Praha

Rhythm Desperados

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

28.06.201708.08.2017

Kdo má rád tvrdší drum&bass; a bass music ať zvedne ruku! Právě pro vás přiváží ROXY v rámci narozeninového BE 22 warm upu v ČR málo viděnou dvojici djs: Hazard a DJ Die. Britské legendy, které mají k mainstreamu daleko asi tak jako Fresh k undergroundu.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Hazard a Dj Die zatřesou v říjnu s ROXY

Support: Deadly Viperz, Stantha

Kdo má rád tvrdší drum&bass a bass music ať zvedne ruku! Právě pro vás přiváží ROXY v rámci narozeninového BE 22 warm upu v ČR málo viděnou dvojici djs: Hazard a DJ Die. Britské legendy, které mají k mainstreamu daleko asi tak jako Fresh k undergroundu.

Hazard je už dlouhá léta ambasadorem temnější strany drum&bassu a společně s djem Hypem a jejich labelem Playaz Recordings obšťastňují ty, kteří to mají rádi trochu tvrději. Hazard je residentem londýnského klubu Fabric a držitel mnoha ocenění. Nejčerstvější cenu obdržel v britských Drumandbass Awards 2014 za 2. nejlepšího Dje (za Andym C) a 2. track roku Time Tripping (hned za Afterglow). Kdo neslyšel Hazardův song Mr.Happy, tak asi nebyl poslední 3 roky na žádné velké drum&bassové akci.

Dj Die není jako člena přelomového jungle uskupení Reprazent (s Roni Sizem) třeba představovat, ale zkusme to alespoň stručně. Držitel prestižní Mercury Prize (porazili i Radiohead OK Computer), drum&bassový inovátor, člen Reprazent a Breakbeat Era, autor remixů pro legendy jako Dj Shadow, Dj Cam nebo tvůrce tun skvělé sólové produkce i spoluprací s Breakem a Krustem. V současné době se DJ Die věnuje i UK bass music, což ještě umocňuje naše očekávání před jeho říjnovým setem v ROXY. 

Fotky a videa

Facebook