Akropolis multimediale: OHM SQUARE - křest CD

Akropolis multimediale: OHM SQUARE - křest CD

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

12. Free Jazz Festival - 1. koncert

Klub Kaštan, Praha

23.06.2017

The Blues Story

Reduta, Praha 1

23.06.201730.06.2017

Příznivci Ohm Square se mohou těšit na netradičně pojatý koncertní křest jejich letošní novinky A Curious Place Between Souls And Atoms, v rámci kterého skupina za pomocí propracovaných projekcí definuje název alba vizuálně.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Pódium Paláce Akropolis si v rámci letošního ročníku AM festivalu nových médií (dříve Akropolis Multimediale), který se uskuteční ve dnech 24. a 25. října, budou předávat pražské skupiny Cartonnage a Ohm Square. Obě kapely, které se této tradiční přehlídky nových médií v minulosti již jednou zúčastnily, návštěvníkům opět nabídnou unikátní a pouze pro tyto účely vytvořený audiovizuální program.

Cartonnage v pražské premiéře a za doprovodu projekcí postavených na morphingu odprezentují svůj projekt The Synthosymphonica, který propojuje elektronickou a symfonickou hudbu.

Příznivci Ohm Square se mohou těšit na netradičně pojatý koncertní křest jejich letošní novinky A Curious Place Between Souls And Atoms, v rámci kterého skupina za pomocí propracovaných projekcí definuje název alba vizuálně. Hostem sobotního večera s Ohm Square navíc bude česko-slovenské trio LoveFoodFone pohybující se na pomezí deep dubstepu a bass music.

Nová média budou prezentována i v interiéru Paláce Akropolis v podobě instalací předních českých multimediálních seskupení.

Facebook