Pozdní lítost a Bílá nemoc

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

D.R.I. (USA), Isolated (DE)

Underdogs - Eternia Smíchov, Praha 5

Společný koncert pražských rockových matadorů.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Společný koncert pražských rockových matadorů.

BÍLÁ NEMOC

vznikla v devadesátých letech na kořenech úspěšné folkové kapely Bonsai (dvojnásobný vítěz festivalu Porta). Původně folkové písně  zpočátku zazněly v tvrdším folk-rockovém podání. Postupně se ale tvář skupiny vyhranila. Zcela původní tvorba Bílé Nemoci zahrnuje big-beatové vypalovačky i nosné rockové balady. Členové skupiny se inspirují písněmi Boba Dylana, Marsyas, Dire Straits atd. Texty přispívají  Ivan Hlas, Michal Bureš a Milan Princ.

sestava:

Zdeněk Hříbal zpěv, Ivan Němec basa, Milan Martínek kytary zpěv, Petr Krejčí bicí, Jirka Tvrdík kytara, Vladimír Borysh Secký saxofon.

POZDNÍ LÍTOST

byla založena v roce 1991 a hraje ve složení sólová kytara, basa + zpěv, bicí, rytmická kytara + zpěv. Původně hrála kapela převážně vlastní repertoár, s nímž v roce 1993 na klání kapel "Marlboro Rock in"  postoupila do semifinále. Postupně byl ale vlastní repertoár nahrazován převzatými kousky, jelikož – jak říkají členové skupiny – „ti Dylanové a Springsteenové vymýšlejí lepší písně než my“. A dodávají: „též postupně byl několikrát nahrazen bubeník a posléze nás pro nezájem o další dění opustil i původní kytarista - oba nynější členové hráli v četných jiných hudebních tělesech. A to i Hanspaulských! V současném složení hraje Pozdní lítost asi od 2006 a prý dobře. Prý...“

Facebook