Wye Oak ( US )

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Loudness (JPN) support: Nobody Knows

Výhodný nákup

Hudební klub Nová Chmelnice, Praha

27.07.2017

Libor Šmoldas Organ Trio

Jazzboat, Praha

27.07.201731.08.2017

Jedna z konstantně nejoblíbenějších indie folkových kapel dneška přijíždí premiérově 29. května do Prahy. Support: Bachelorette.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Jedna z konstantně nejoblíbenějších indie folkových kapel dneška přijíždí premiérově 29. května do Prahy. Baltimorští Wye Oak, jmenovitě Jenn Wasner a Andy Stack, mají na svém kontě čtyři alba, páté Shriek vychází na konci dubna u labelu Merge (Lambchop, Camera Obscura, Connor Oberst...) a soudě podle prvního singlu The Tower se máme rozhodně nač těšit. Wye Oak jsou průzračný folk, tu opepřený říznější shoegazeovou kytarou, tu elektronickým ruchem, kterého se nezalekli ani tvůrci megaúspěšného zombie seriálu The Walking Dead a rovnou Wye Oak věnovali prostor v úvodních titulkách. Wye Oak v Praze? Jednoznačně událost!Facebook