Antoines (SLO/FR)

Antoines (SLO/FR)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Scream Inc. live! (UA) Metallica Tribute Band

Mersey Music Club, Brno

17.08.2017

Julius Baroš Quartet

Jazzboat, Praha

17.08.2017

Antoines je superskupina založená dnes už bývalým členem slovenské skupiny Hudba Z Marsu, Tomášem Zámožíkem, tříčlennou sestavu doplňuje baskytarista Philippe Leforestier(FR- ex clen10,Rue d'la Madeleine) a Marek Gregor- bicí (ex clen Lavagance).
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Antoines je superskupina založená dnes už bývalým členem slovenské skupiny Hudba Z Marsu, Tomášem Zámožíkem, tříčlennou sestavu doplňuje baskytarista Philippe Leforestier(FR- ex clen10,Rue d'la Madeleine) a Marek Gregor- bicí (ex clen Lavagance). Skupina se označuje jako nejhlasitější rockandrollová parta v okolí. Letos v červnu skupina vydala první debutové album  This Is The End Of The RockAndRoll, následně videoklip k singlu I Think I Have No Wild Side a měla fantastickou příležitost zahrát si jako předkapela Primal Scream v Bratislavě, kam si ji vybral management slavné britské formace. K dalším úspěchům  patří i  nominace RadioHead Awards - koncertní kapela roku a titul Coca Cola Internet Pop Star, umístění na druhém místě řebříčku česko-slovenských kapel, překvapivé vítězství Rock/Crossover kola soutěže Líheň a tak dále.

FACEBOOK: http://www.facebook.com/LiveRepublic.cz 

WEB PAGES: http://www.jazzblues.cz/ 

INSTAGRAM: http://instagram.com/jazzrepublic

TWITTER: https://twitter.com/JazzRepublicCZ

Facebook