Turecká národní filharmonie mládeže

Turecká národní filharmonie mládeže
Turecká národní filharmonie mládeže uzavře koncertní cyklus Musica Orbis 2017.

Termíny a místa konání:

Rudolfinum, Praha 1 | Zobrazit na mapě

1.9.2017 19:30 Dvořákova síň Vstupenky
Nemístenkové sezení! Možnost zakoupit 50% slevu pro studenty, seniory, děti a ZTP/P s doprovodem.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Turecká národní filharmonie mládeže

Dirigent: Cem Mansur

Housle: Hande Küden

Program: R. Strauss, P. I. Čajkovskij, A. P. Borodin, A. Dvořák

Turecká národní filharmonie mládeže uzavře koncertní cyklus Musica Orbis 2017.

Tureckou národní filharmonii mládeže založil v roce 2007 její dirigent Cem Mansur. Těleso sestává ze stovky 16–22letých hudebníků, kteří byli vybráni na konzervatořích ze všech koutů Turecka. V programu zazní kromě děl velikánů klasické hudby také úprava populární turecké písně.

Musica Orbis

Musica Orbis je koncertní cyklus, v jehož rámci se českému publiku každoročně představují talentovaní hudebníci z různých zemí světa. Koncerty Musica Orbis probíhají v předních pražských koncertních sálech a jsou charakteristické svěží energií, radostí z hudby, pestrým programem, charismatickými dirigenty a vynikajícími sólisty. V roce 2017 vstupuje Musica Orbis do svého již pátého ročníku.

Fotky a videa

Facebook