České doteky hudby: Barokní oratorium A. Scarlattiho - Giuditta

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Midday Classic concert

Lobkowiczký palác, Praha 1

28.07.201731.12.2017

J. S. Bach, G. F. Händel, G. Ph. Telemann, M. Marais

Kostel sv. Mikuláše, Praha 1

28.07.201712.08.2017

V Klášteře sv. Anežky České se 25. prosince 2016 uplatní barokní poloha festivalu, když v barokním oratoriu A. Scarlattiho Giuditta vystoupí Musica Salutaris s dirigentem Vojtěchem Spurným a předními českými pěvci jako sólisty - Marií Fajtovou, Markétou Cukrovou a Jaroslavem Březinou . Magické prostředí – magická hudba dávných časů.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

V Klášteře sv. Anežky České se 25. prosince uplatní barokní poloha festivalu, když v barokním oratoriu A. Scarlattiho Giuditta vystoupí Musica Salutaris s dirigentem Vojtěchem Spurným a předními českými pěvci jako sólisty - sólistkou Opery Národního divadla Marií Fajtovou (soprán), vyhledávanou zpěvačkou v oboru „staré“ hudby Markétou Cukrovou (mezzosoprán) a držitelem Ceny Thálie za rok 2015, sólistou opery Národního divadla v Praze Jaroslavem Březinou (tenor). Magické prostředí – magická hudba dávných časů.

Facebook