České doteky hudby: Hudba středoevropského regionu

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Smetana, Dvořák and Vivaldi in Old Prague

Klementinum, Praha

24.07.201730.11.2017

The Best of Czech and World music

Kostel sv. Martina ve zdi, PRAHA 1

24.07.201727.01.2018

Program Slavnostního koncertu při příležitosti ukončení předsednictví Slovenské republiky v Radě EU s názvem Hudba středoevropských regionů je sestaven ze současné české a slovenské hudby a z romantické české a evropské hudby.

ZRUŠENO! Vstupné Vám bude vrácenno v místě zakoupení. Děkujeme za pochopení.

 

dPořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Program Slavnostního koncertu při příležitosti ukončení předsednictví Slovenské republiky v Radě EU s názvem Hudba středoevropských regionů je sestaven ze současné české a slovenské hudby (Václav Riedlbauch, Ilja Zeljenka) a z romantické české a evropské hudby (Antonín Dvořák, Camille Saint-Saëns). Jak řečeno už v titulu, hudba to bude slavnostní, Zeljenkova Overtura festiva, Dvořákův proslulý Slavnostní pochod C dur ad. K dirigentskému pultu se postaví zkušený Leoš Svárovský, pod jeho taktovkou bude hrát Slovenská filharmonie, a ke královskému nástroji varhanám usedne přední český varhaník Aleš Bárta. Koncert se koná 17. prosince ve Smetanově síni Obecního domu.

Facebook