A New World: intimate Music from FINAL FANTASY

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Midday Classic concert

Lobkowiczký palác, Praha 1

28.07.201731.12.2017

J. S. Bach, G. F. Händel, G. Ph. Telemann, M. Marais

Kostel sv. Mikuláše, Praha 1

28.07.201712.08.2017

A New World: komorní hudbaz FINAL FANTASY se vrací na evropský kontinent a v české premiéře se představí v překrásném kostele svatých Šimona a Judy.

Omozené množství VIP vstupenek VIP obsahuje premiové místo k sezení v blízkosti skladatele, setkání s N. Uematsu a A. Rothem po koncertě, autogramiádu a společné fotografie.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

A New World: komorní hudbaz FINAL FANTASY se vrací na evropský kontinent a v české premiéře se představí v překrásném kostele svatých Šimona a Judy. Vizionářský dirigent Arnie Roth, vynikající klavírista Benyamin Nuss a komorní soubor New World Players společně představí v okázalém vystoupení nejkrásnější skladby z počítačových her FINAL FANTASY. Nezmeškejte výjimečnou příležitost setkat se osobně s legendárním skladatelem Nobuo Uematsu a prožijtespolečněnenapodobitelné spojení síly a půvabu, kterou představení A New World přináší.

Fotky a videa

Facebook