Lost Objects

Lost Objects

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

J. S. Bach, G. Ph. Telemann, W. A. Mozart, C. Franck

Kostel sv. Mikuláše, Praha 1

19.08.2017

The Best of Classics

Obecní dům, Praha

19.08.2017

Orchestr Opery Národního divadla Kühnův smíšený sbor www.kuhnchoir.cz Výrazným společným rysem tvorby trojice amerických skladatelů, jimiž jsou autoři–zakladatelé newyorského uskupení Bang on a Can Michael Gordon (*1956), David Lang (*1957) a Julia Wolfe (*1958), je myšlenková otevřenost následovaná otevřeností různým hudebním žánrům napříč současností i historií, díky které se jim daří oslovovat relativně široké hudební publikum. U nás jsme měli možnost se s ním osobně setkat na koncertu…
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Facebook