Dvořákova Praha: Beijing Symphony Orchestra

Dvořákova Praha: Beijing Symphony Orchestra

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lobkowicz Palace Muzeum

COMBO ticket MIDDAY CONCERT

Lobkowiczký palác, Praha 1

27.06.201731.12.2017

Midday Classic concert

Lobkowiczký palác, Praha 1

27.06.201731.12.2017

ORCHESTRA
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

BEIJING SYMPHONY ORCHESTRA

TAN LINUA dirigent

 

Program s Dvořákovými díly, která nejsou uváděná tak často, jak by si zasloužila, přiváží Pekingský symfonický orchestr se svým šéfdirigentem Tanem Linuem. Toto těleso reprezentující hlavní město asijské velmoci bylo založeno v roce 1977 a patří k častým vyslancům své země na zahraničních zájezdech. Stojí za pozornost, že právě Pekingský symfonický orchestr se zasloužil o čínskou premiéru Dvořákových symfonií č. 6 a 7. Vystoupení na Dvořákově Praze je jedním ze zastavení Pekingského orchestru v nejprestižnějších koncertních síních Evropy. Vedle pražského Rudolfina vystoupí orchestr mj. ve vídeňském Konzerthausu a lineckém Brucknerhausu v Linzi v rámci Brucknerfestu.

 

Antonín Dvořák: Symfonie č. 3 Es dur, op. 10 a Symfonie č. 4 d moll, op. 13

Facebook