Angelika Kirchschlager

Angelika Kirchschlager
E-Ticket
Co je E-Ticket?

Zrušeno

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Midday Classic concert

Lobkowiczký palác, Praha 1

28.06.201731.12.2017

J.S.Bach, G. F. Händel, A. Dvořák, F.Mendelssohn

Kostel sv. Mikuláše, Praha 1

28.06.2017

Patří mezi mezinárodně uznávané interprety R. Strausse a W. A. Mozarta.

Společnost ART INVEST s lítostí oznamuje, že koncert mezzosopranistky A.Kirchschlager a klavíristy H.Deutsche, plánovaný na 7. června 2013 v Obecním domě, byl z technických důvodů zrušen.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Patří mezi mezinárodně uznávané interprety R. Strausse a W. A. Mozarta. Má nesmírně široký repertoár, který sahá od Bacha až po Rossiniho, Schuberta nebo Schumana. Rakouská vláda ji udělila v roce 2007 titul “Komorní pěvkyně” a v roce 2009 se stala “Čestnou členkou” Royal Academy of Music v Londýně. Koncertuje po Evropě, Severní Americe i Dálném východě. Je profesorkou v Mozarteu v Salcburku a vyučuje na Univerzitě ve Štýrském Hradci. Na klavír ji bude bude doprovázet rakouský klavírista a varhaník Helmut Deutsch.

Angelika Kirchschlager se narodila se v Salcburku a studovala hru na klavír na Mozarteu. Po maturitě na gymnáziu "Musisches" v Salzburgu, se v roce 1984 zapsala na Vídeňskou hudební akademii, kde vystudovala zpěv u profesora Gerharda Kahry a pozdějšího vídeňského barytonisty Waltera Berryho. Paní Kirchschlager je navíc profesorkou na Mozarteu v Salcburku a od roku 2011 působí také na Univerzitě ve Štýrském Hradci. Žije ve Vídni.

Angelika Kirchschlager se vrátila na operní pódium na konci roku 2011 v představení Straussova Netopýra ve Vídeňské Státní Opeře. Začátkem roku 2012 ji čekal debut v roli Lucretie v Brittenově „Zneuctění Lukrécie“ v Theater an der Wien.V roce 2010 natočila celou řadu CD včetně vítězné nahrávky Lieder Schumann (Sony) oceněné cenou ECHO Awards a CD Lieder Mahler (Quinton Records) věnované skladatelovým 150. narozeninám, Brahmsovo album (Hyperion Records) a CD s písněmi od Josefa Marxe. Také se podílela na vydání dvou CD zlidovělých písní Volkslieder (Sony), kde zpívala po boku mnoha dalších slavných zpěváků klasického žánru.

Facebook