JAVORY s vánoční ochutnávkou ( Hana a Petr Ulrychovi )

JAVORY s vánoční ochutnávkou ( Hana a Petr Ulrychovi )

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Country / Folk. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Kris Kristofferson

ZMĚNA ČASU

Zámek Sychrov, Sychrov

01.07.2017

František Nedvěd 70

Nádvoří hradu, Křivoklát

28.07.2017

Společný koncert JAVORY - JAVORY BEAT s vánoční ochutnávkou
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Tento nástrojově i repertoárově rozšířený koncert je přirozeným vyvrcholením padesátileté hudební cesty sourozenců Ulrychových. Budete mít možnost sledovat její fáze tak, jak na sebe přirozeně časově navazovaly. Od beatového období se společně dostaneme k počátkům cimbálových Javorů. Přes otisk moravských lidovek se Hana a Petr dozpívají a dohrají až k nadžánrovému období současných Javorů a vzniku Javory beatu. Vychutnáte si zvuk houslí a cimbálu klasických Javorů v kontrastu s rockovými názvuky nové formace, a to ve známých i úplně nových písních. A v závěru samozřejmě zazní obě formace současně v naprosto unikátním nástrojovém souznění.

Fotky a videa

Facebook