František Nedvěd 70

František Nedvěd 70
František Nedvěd oslaví sedmdesátku! Krásné jubileum oslaví exkluzivním koncertem, který se uskuteční 28.7.2017 v krásných a romantických kulisách hradu Křivoklát.

Termíny a místa konání:

Nádvoří hradu, Křivoklát | Zobrazit na mapě

28.7.2017 20:00 Křivoklát – nádvoří hradu Vstupenky
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

František Nedvěd oslaví sedmdesátku exkluzivním koncertem na hradě Křivoklát!
Legenda folku, country a trampských písniček, které zdomácněly u všech táboráků, zažívá letos hodně kulaté výročí - sedmdesáté narozeniny. Krásné jubileum oslaví exkluzivním koncertem, který se uskuteční 28.7.2017 od 20h v krásných a romantických kulisách hradu Křivoklát. Fanoušci se můžou těšit na Frantovy nejlepší a nejznámější písničky a užít si oslavencem krásný a nezapomneutelný večer pod letní oblohou.

Facebook