Machine Gun Kelly (US)

Machine Gun Kelly (US)
E-Ticket
Co je E-Ticket? M-Ticket
Co je M-Ticket?

Změna místa konání

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Metropolitní léto hereckých osobností

Vyšehrad, Praha

16.08.201731.08.2017

Kouzelný Dvořák

Vila Amerika, Praha

18.08.201731.10.2017

Raper Machine Gun Kelly známý pod zkratkou MGK se poprvé chystá do České republiky. Rodák z Clevelandu, který svoje flows sype rychlostí kulometu, se v Praze představí 22. listopadu 2015 ve Forum Karlín.

PŘESUN!!! Dobrá zpráva, koncert se z důvodu velkého zájmu přesouvá do Forum Karlín.

Vstupenky s původním místem konání (Roxy) zůstávají v platnosti.

 

Rezervace nejsou povoleny, děkujeme za pochopení.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Machine Gun Kelly známý pod zkratkou MGK se poprvé chystá do České republiky. Rodák z Clevelandu, který své texty sype rychlostí kulometu, se v Praze představí 22. listopadu 2015 ve Forum Karlín.

Vlastním jménem Richard Colson Baker se na scéně objevil celkem nenápadně. Hudební kariéru začal psát v roce 2009, když jako historicky první běloch vyhrál soutež talentů v newyorkském Apollo Theater. Ačkoliv se narodil v Houstonu, ústředním tématem jeho tvorby je Cleveland, kam se s tátou přestěhoval když mu bylo 14. Virální hit „Chip Off The Block" mu vynesl smlouvu s labelem Bad Boy a spolupráci s P. Diddym. Pozornost si později získal především punk hip hopovým singlem „Wild Boy", na kterém mu hostoval Waka Flocka Flame. V roce 2012 debutoval s albem „Lace Up", se kterým v žebříčku Billboard 200 obsadil hned 4. místo.

Release dlouho očekávané druhé studiové desky „General Admission" se chystá na říjen letošního roku a pražské publikum se tak může těšit jak na starší, tak fungl nové věci. Právě probíhající americké turné potvrzuje, že živáky má Kelly v krvi a že právem patří mezi to nejlepší, co současný rap nabízí.

Pořadatel: http://www.fource.cz

Fotky a videa

Facebook