Metropolitní léto hereckých osobností

14. ročník Metropolitního léta hereckých osobností uvede od 23. června do 31. srpna rekordních 90 představení. Divadelní přehlídku na Letní scéně Vyšehrad zahájí světová premiéra komedie Patrika Hartla Líbánky na Jadranu. Připraveny jsou i další komedie a koncerty uváděné nejen na Letní scéně ale i v divadle Studio DVA na Václavském náměstí.

Akce:

Hovory o štěstí mezi čtyřma očima

METROpolitní léto hereckých osobností - Hovory o štěstí mezi čtyřma očima - Situační komedie o lásce a sexu na nábytku IKEA. I mladí a krásní lidé mají své problémy.

Vyšehrad, Praha

18.08.2017 - 19.08.2017

Starí majstri

METROpolitní léto hereckých osobností - Dva bratři, poslední potomci slavné divadelní rodiny, se nemají rádi. Dalo by se říci, že se nesnášejí. Jsou slavní, úspěšní, ovšem ve věku, kdy se role nehrnou. Přijímají tedy nabídku na hru o dvou bratrech, kteří se nenávidí.

Studio DVA divadlo, Praha 1

21.08.2017 - 22.08.2017

Soutěž

Kutloch aneb I muži mají své dny

METROpolitní léto hereckých osobností - Kutloch aneb I muži mají své dny - Velmi komická černá komedie plná ironie o těžkém údělu muže v současném světě.

Vyšehrad, Praha

20.08.2017 - 24.08.2017

Herečky (miluj blížneho svojho)

METROpolitní léto hereckých osobností - Herečky (miluj blížneho svojho) - Na soukromý kurz herectví se přihlásí nejen mladí lidé, kteří se chtějí připravit na přijímačky na VŠMU, ale i tři frustrované ženy...

Studio DVA divadlo, Praha 1

25.08.2017

Odvrátená strana mesacia

METROpolitní léto hereckých osobností - Odvrátená strana mesacia

Studio DVA divadlo, Praha 1

26.08.2017

Vše o ženách

METROpolitní léto hereckých osobností - Vše o ženách - Komedie o mužích, kteří se domnívají, že všechno ví ... a to nejen o ženách.

Vyšehrad, Praha

25.08.2017 - 26.08.2017

Klamstvo

METROpolitní léto hereckých osobností - Klamstvo: Milosrdná lež a nemilosrdná pravda. Dva mantinely, mezi nimiž se odehrává nejen tato komedie, ale v podstatě i celý náš život.

Studio DVA divadlo, Praha 1

27.08.2017

Soutěž

Dan Bárta & Robert Balzar Trio

METROpolitní léto hereckých osobností - Koncerty pod širým nebem.

Vyšehrad, Praha

27.08.2017

4 sestry

METROpolitní léto hereckých osobností - 4 SESTRY: Komedie o módě, dietě, touze po lásce, milostných dobrodružstvích, chlípném včelaři a překvapení v kompostu.

Vyšehrad, Praha

28.08.2017 - 29.08.2017

Vše o mužích

METROpolitní léto hereckých osobností - Vše o mužích: Aneb jak muži sami sebe vidí, za co se nestydí i stydí. Aneb jak to dopadá, když se testosteron smíchá s city a striptýzem.

Vyšehrad, Praha

30.08.2017 - 31.08.2017

Informace k představením, které se uskuteční na otevřené scéně na Vyšehradě: V případě zrušení představení z důvodu velmi nepříznivého počasí se vstupenky vyměňují na náhradní termín dle vlastního výběru. Vstupné se nevrací. Více informací na www.studiodva.cz/pocasi.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

14. ročník Metropolitního léta hereckých osobností zahajuje předprodej

Divadlo Studio DVA uvede v rámci čtrnáctého ročníku Metropolitního léta hereckých osobností 90 představení. Tradiční přehlídku na Letní scéně Vyšehrad zahájí světová premiéra komedie Patrika Hartla Líbánky na Jadranu, v hlavních rolích s Evou Holubovou, Bobem Kleplem, Marikou Šoposkou, Štěpánem Benonim nebo Václavem Jílkem. Chybět samozřejmě nebudou ani osvědčené tituly z minulých let. Již posedmé jsou připravena i hudební setkání pod širým nebem (Aneta Langerová, Petra Janů, Javory, Václav Neckář, Dan Bárta, Szidi Tobias…). Hrát se bude však i na domovské scéně na Václavském náměstí, kde se mimo jiné uskuteční čtvrtý ročník Léta slovenských hvězd. Přehlídku zakončí premiéra klasické komedie Les v hlavní roli s Ivou Janžurovou. Metropolitní léto potrvá od 23. června do 31. srpna.

Kde:

  • Vyšehrad, , Praha

Pořadatel: http://www.studiodva.cz

Facebook