Hudební festival Znojmo: Hostina pro Mozarta

Hudební festival Znojmo: Hostina pro Mozarta

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Festivaly hudební. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

The Legends Rock Fest aneb legendy ožívají

Škwor, Arakain, Dymytry, Doga atd..

21.07.201722.10.2017

Rock for Churchill

Výhodný nákup

Irie Révoltés, Ky-Mani Marley, Peter Bjorn and John a další

Areál Myslivna, Vroutek

25.08.201726.08.2017

Účinkující: Brno Baroque Trio, Alla Danza Brno. Do barokního skvostu jižní Moravy se sjedou umělci z různých oborů. Hudební složku v režii Brno Baroque Tria dolní mistři kuchařského umění v čele s vyhlášeným šéfkuchařem pražské restaurace Grand Cru Janem Punčochářem. Ti budou dirigovat přípravu opulentní hostiny v duchu klasicismu, tedy doby, kdy žil Mozart.

sleva na Senior pas 10 %, sleva pro držitele průkazu ZTP/P 50 %Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Hostina pro Mozarta

Brno Baroque Trio

Do barokního skvostu jižní Moravy se sjedou umělci z různých oborů. Hudební složku v režii Brno Baroque Tria doplní mistři kuchařského umění v čele s vyhlášeným šéfkuchařem pražské restaurace Grand Cru Janem Punčochářem. Ten bude dirigovat přípravu opulentní hostiny v duchu klasicismu - doby, ve které žil Mozart.

Státní zámek Vranov nad Dyjí

Facebook